Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskát mennyire visel meg a...

Macskát mennyire visel meg a költözés? Részletek lent

Figyelt kérdés
2 éves perzsa macska hozzászokott a mindennapi nyugalomhoz, egész napos alváshoz lakásban. Nemrég elköltöztünk és mindennap szinte át kell rendezni a lakást, fúrnak, pakolnak, új emberek jönnek stb....Ez mennyire viseli meg a macskát? Ugye nem fog megbolondulni? Mert teljesen meg van rémülve és még szokatlan neki az egész....
2010. márc. 2. 21:08
 1/9 anonim válasza:
100%
nem kicsit...
2010. márc. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de úgy meg átrendezés után körbejárja a lakást 1-2x aztán hizeleg meg dorombol...:S
2010. márc. 2. 21:22
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
a macsak alapjában véve helyhez, és nem emberhez kötődik. Az én cicám nem bírta az új helyet, mikor elköltöztem otthonról, muszáj volt visszavinnem anyuhoz! Hát sajna ez van.
2010. márc. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mondjuk a 3 órás kocsiutat is kibirta, aludt egyet...kozmetikusnál se hisztizett...most meg még fura neki
2010. márc. 2. 21:27
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Egy darabig rosszul fogja érezni magát, de idővel megszokja az új helyet.
2010. márc. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőleg zárd be egy sobába és ne engedd ki nézelődni. Inkább olyan szobába zárd be, ahol kevéssé hallani a zajt és nincs akkora jövés-menés. Csak enni és inni adj neki, meg foglalkozz vele, de ha nyávog akkor se engedd ki. Csak nagyon lassan ismertesd meg a lakással. Tudom, mert mi is nemrég költöztünk és két macsát kellett a házhoz szoktatni, úgyhogy tapasztalatból tudom.
2010. márc. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Megviseli, de idővel megszokja. Minden cicánál máshogy van. Ha nem találja a helyét egy hét múlva és depis, akkor vegyél neki Feliway párologtatót, ami fokozza a biztonságérzetét és megnyugtatja. A macskák mindenhova elhelyezik a saját illatanyagukat, amikor a pofijukat dörgölik az ajtófélfához pl. Ezek alapján tájékozódnak, ez a faciális ferromon. A Feliway párologtató ennek az illatanyagnak a mesterséges változatát párologtatja. Nekünk használt.
2010. márc. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, szobába zárd be és ne sobába.
2010. márc. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én úgy veszem észre a macsekon, hogy neki tök mind1 mi van ha én ott vagyok vele..Hihetetlen tudom, de most is átrendeztük és láttam rajta a félelmet, aztán felvettem és dorombolt és nem érdekelte az egész:)
2010. márc. 4. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!