Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elakarják vinni a macskámat!...

Elakarják vinni a macskámat! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy 6 éves macskám kis kora ota velem van. Már 1 éve elkezdte azt csinálni h nem az alomba pisil hanem máshova de ez nem rendszeres nála. A szüleim megelégelték az állando takaritást és odaakarják adni másnak a cicám! Mit csináljak h a macskám ne csináljon ijet? Hogyan tudom erröl leszoktatni? Állatorvost már kérdeztem de nem adott jo tippet! Akinek volt már ijen problémája és megoldotta az irjon légyszives sürgöss lenne! a normális válaszokat elöre is köszönöm
2010. máj. 9. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Két oka van, ha amacsek máshová piszkít:

1. lelki probléma, valami vagy valaki zavarja, kevesebb törődést kap, mint kéne, ilyesmi.

2. Húgyúti betegség, ami sürgős orvosi ellátást igényel!

(keresd úgy, hogy macskák alsó húgyúti szindrómája)

2010. máj. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán jelölget. Ivartalanítani nem lehetne?
2010. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

20:18-as vagyok, lehet hülyeséget írtam, bocsi :D

A kutyámból indultam ki x)

2010. máj. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

20.20-as nem írtál hülyeséget! :) A kandúr is jelöl.

Ennek a problémának az is oka lehet, hogy nincs rendszeresen tisztán tartva a macskaalom.

A macska nagyon kényes állat, és ha napi rendszerességgel nem takarítasz alóla, bizony másik helyet keres dolgai elintézéséhez.

2010. máj. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én az első válaszhoz még hozzátenném, hogy ha nem tiszta az alomja, akkor nem megy bele a cica. De egyébként a fiú cicák is jelölgetnek, ezért ivartalanítani kell, ha lakásban tartod. (De nem tudom, hogy fiú-e a tiéd.)
2010. máj. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ismerősnek az volt, h a macsek egy ideig rendes volt, aztán elkezdett bepisilni a szobába. Majd mindenhova, aztán később egyszer látta a srác, hogy ott szenved az almon és nem tud pisilni, ezért elvitték orvoshoz. Ott kiderült hogy elhalt a cica húgyhójagja. Pár napra rá pedig meghalt :/
2010. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És ha több helyre raknátok ki almot?
2010. máj. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a macskaalom mindig tiszta és kiis van ivartalanitva
2010. máj. 11. 15:26
 9/9 A kérdező kommentje:
És a cica lány de tényleg nem mindigcsinálja van mikor honapokig nem csinálja. Állatorvos megvizsgálta és nincsen semmiféle baja.köszi a kommenteket.
2010. máj. 11. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!