Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi vihette el a kicsi cicáinkat?

Mi vihette el a kicsi cicáinkat?

Figyelt kérdés
Szombat reggelre született 3 picikénk. Kint szoktak nevelkedni a bringatárolóban egy dobozban. Anyukájuk szépen gondozta őket, mindig ott volt ahányszor szombaton napközben megnézegettem őket. Ma reggelre megdöbbenve láttuk, hogy csak 2 picike volt, a helységben elég nagy rumli (kapa feldőlve, zsákok szétszóródva). Dél felé átvittük őket a másik tárolóba, mire ebéd után mentünk az anyukát megetetni, hűlt helyük volt a kicsiknek, és sok helyen vérfoltok voltak. Hova tűnhettek? Mi vihette el őket? Van egy kandúr cicánk, ő kb 4 éves, a mostani anyuka előző fia. Lehet, hogy ő volt? Vagy valami görény? Nagyon szomorú vagyok.
2010. máj. 9. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A kandúr nem viszi el, helyben öli meg, vagy pofozgatja, mint az egeret. (Bocs...) Szóval biztos, hogy egy kisragadozó volt. Nagyon sajnálom, ez rettenetes!
2010. máj. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valami ragadozó lehetett:(((
2010. máj. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
esetleg ha beteg volt valamelyik kiscica megehette az anyja megelőzve a kinlódását :(
2010. máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem hiszem, hogy a cicám ettem meg őket, mert teljesen egészségesnek tűntek, nagyon életerősek voltak. Ha kisragadozó, akkor mire lehet gondolni?
2010. máj. 10. 22:52
 5/5 anonim ***** válasza:
A kandúr lehetett, szerintem. Párosodni akar a nősténnyel, de amíg szoptat, addig nem tud, ezért megöli a kölyköket. Tényeleg pofozgatja a kölyköket, viszont nem biztos, hogy otthagyja a kis hullákat, lehet, kivitte őket.
2010. máj. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!