Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha van valakinek 8 macskája...

Ha van valakinek 8 macskája kint az udvaron és tegyük fel ez zavarja a szomszédokat ez ellen törvényes úton tudnak valamit tenni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy elvitethetik őket?
2017. márc. 5. 11:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha van 8 cica felelős tartására, azzal nincs semmi baj, nekem 5 van. Mind ivartalan, oltott, parazíta mentes. Akkor van baj, ha csak szaporodnak össze vissza, betegek, nincs a gondozásukra keret csak vannak.
2017. márc. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ezek már nem szaporodnak tovább mert ivartalanítva vannak amelyik MÉG nincs az pedig gyógyszert kap. Igen így alakult, mivel tavaly felelőtlenségből el lett feledve a gyógyszer beadva két macskánknak és utána lefialtak 8 cicát, ebből három maradt itt (alapból kettő maradt volna csak, de az egyik belém harapott ezért több időre nálunk kellett maradnia így végül itt maradt véglegesen, valamint egy kis macska is hozzánk költözött és ha lenne szíved kirugdosni az udvarról akkor szégyelld magad... kerestük a gazdáját senki nem jelentkezett érte, tehát be kellett fogadnunk.
2017. márc. 10. 18:57
 13/15 A kérdező kommentje:
Szeretjük mindegyiket és gondozva vannak.
2017. márc. 10. 19:03
 14/15 A kérdező kommentje:
Ja igazából nem is 8 van "csak" 7, a 8-at azért írtam mert anyám akarna magának egy mogyoró barna színűt, de szerintem az már túlzás lenne...
2017. márc. 10. 19:04
 15/15 A kérdező kommentje:
*az udvaron
2017. márc. 10. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!