Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek erről a tápról?

Mi a véleményetek erről a tápról?

Figyelt kérdés

Concept for Life macskatáp... Én azon belűl is az "Indoor Cats"-et néztem, mivel szoba cicáim vannak.


Nekem az összetevők alapján nagyon szimpatikus, s ehhez képest drágának sem találom, de én nagyon laikus vagyok...


Analitikai összetevők


fehérje 30.0 %

nyerszsír 12.5 %

nyersrost 5.0 %

hamu 7.0 %

kalcium 1.15 %

foszfor 0.95 %

magnézium 0.09 %

nátrium 0.5 %

Omega-3 zsírsavak 0.65 %

Omega-6 zsírsavak 2.45 %


Összetevők:

37 % szárnyasfehérje (csirkében gazdag, részben szárított és hidrolizált), rizs, szárnyaszsír, 4 % ligno-cellulóz, 3,5 % szárított répaszelet (cukormentes), rizsliszt, lenmag, nátrium-klorid, 0,5 % lazacolaj, sörélesztő (szárított), 0,4 % napraforgóolaj, 0,2 % cikória-inulin, kalcium-szulfát (vízmentes), 0,1 % útifűmaghéj (szárított), 0,02 % yucca schidigera (szárított).


Energia 1 kg-ban: ME (FEDIAF, 2013) 15,15 MJ / 3.618 kcal.


Adalékanyagok 1 kg-ban:

Tápértékkel rendelkező adalékanyagok: A-vitamin 15.000 NE, D-vitamin (D3-vitaminként) 1.500 NE, E-vitamin (all-rac-alfa-tokoferil-acetátként) 150 mg, C-vitamin (aszkorbil-monofoszfátként, kalcium-nátrium-só) 350 mg, B1-vitamin (tiamin-mononitrátként) 10 mg, B2-vitamin (riboflavinként) 10 mg, B6-vitamin (piridoxin-hidrokloridként) 5 mg, B12-vitamin (ciano-kobalaminként) 60 mcg, niacin 50 mg, kalcium-D-pantotenát 10 mg, folsav 1,4 mg, biotin (als D(+)-Biotin) 200 mcg, kolin-klorid 2.000 mg, taurin 2.000 mg, L-karnitin 200 mg, DL-metionin 2.500 mg, réz (réz(II)-szulfát pentahidrátként) 12 mg, cink (cink-szulfát monohidrátként) 120 mg, cink (glicin-cink-kelát-hidrátként) 40 mg, vas (vas(II)-szulfát monohidrátként) 200 mg, mangán (mangán(II)-szulfát monohidrátként) 30 mg, jód (kalcium-jodátként, vízmentes) 2,2 mg, szelén (nátrium-szelenitként) 0,35 mg.

Technológiai adalékanyagok: antioxidánsok.


És 10 kg. esetén 1200ft/kg.


Szerintetek?



2017. márc. 7. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:

nem ismerem ezt a tápot, de kissé alacsonynak találom a fehérjetartalmát

az ára nem rossz

viszont hasonló árkategóriában nekünk a Purina One vált be nagyon. Abból is van indoor táp.

kicsit drágább, de szintén jó a Perfect Fit is

2017. márc. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézd meg erről a véleményeket az egyik forgalmazónál a weben abból sokat megtudhatsz, ha még csak most válogatsz nézd meg a Brit Premium Cat Indoor-t a brit régóta jókat gyárt és ennek az ára még jobb is. kb.:1100ft/kg a Webtáp.hu-ról rendelhető.

Próbáld ki bármelyik számodra elfogadható árú jobb márka kis kiszereléseit, aztán a cicán úgy is látni fogod, hogy ízlik e neki vagy sem.

2017. márc. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!