Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a tápról?

Mi a véleményetek erről a tápról?

Figyelt kérdés

Eddig Real Nature Wilderness Pure Country-val etettem, és most erre a tápra szeretnék átváltani, ennek a tápnak jó a minősége? Vagy mit ajánlanátok ebben az árkategóriában? A válaszokat előre is köszönöm!

Linkek: [link]



2016. okt. 29. 19:31
 1/4 A kérdező kommentje:

Rossz link,

Itt a jó : [link]

2016. okt. 29. 19:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Legjobb
2016. okt. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Összetétel alapján szupernek tűnik, de szerintem túl sok benne a fehérje (33%). A sport tápokban is maximum 30% szokott lenni, tehát lehet kicsit bepörgetné a kutyát. Illetve úgy tudom a magas fehérjetartalomtól sok kutyának hasmenése lesz. De ez egyedfüggő is.
2016. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

elég jó összetételű táp.

a fehérjetartalom az egyedfüggő, az enyémnek kell a minimum 30%, az alatt csontra fogy és fénytelen a szőre, a 40%-osat is vígan ette és kicsattant tőle, de ő sportol is. van amelyik kutya nem bírja, van amelyiket szoktatni kell hozzá, az enyém mindenféle váltás nélkül eszi.

a márka másik tápja is jó, a brit care, az azt hiszem olcsób egy fokkal. taste of the wild, acana, orijen, nutragold, ezek között van olcsóbb és (jóval) drágább is, de mindegyik jó minőségű.

2016. nov. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!