Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám most, , szült" de...

A macskám most, , szült" de nem akarja se etetni se letisztitani a kicsiket mit csináljak?

Figyelt kérdés

léccci nagyon kéne a segitség és gyorsan

bármi ötlet jóljönne

mentségére váljék ezek az első kölykei


2010. máj. 10. 16:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
marhára szeretheted az állataidat ha végignézed ahogy éhenhalnak. szerintem kapd a seggedet és menj olyan helyre ahol lehet kapni tápot.
2010. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

20:38 vagyok.

20:53

Nekem mondod?

Három házi cicám van, és mindhármat találtam. Ráadásul az egyiket, szakadó esőben.

Évente találok, egyet-kettőt, ivartalaníttatom őket, és megpróbálok nekik szerető gazdikat találni.

Úgy néz ki, a 3-ból, az egyik gazdára talál nemsokára.

2010. máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

szerinted hol vegyek neki

1 nincs busz már szegedre

2 annyira megbizok a macskámba h észbe kap és etetni

nem hülye ő se

....

és ne oktass ki h mennyire szerethetem amikor megverekedtem egy rottweilerrel és utána végignéztem ahogy elaltatják ugy hogy engem ne oktass ki h mit szeretek és mit nem....

2010. máj. 10. 21:19
 24/26 anonim ***** válasza:

A cicák közt sajnos előfordul, hogy hiányzik belőlük az anyai ösztön, különösen, ha első ellés. Van, hogy otthagyják a kölyköket, és nem gondozzák. Fura, mert az anyamacskák többsége tűzbe menne a kölykeiért, de van pár, amelyik nem hajlandó még csak lenyalni sem. Ha nem mosta le a kölyköket, akkor azt más macska nem fogja megtanni helyette. Szoptatni még csak hagyján, azt talán megtennék, de ha le se mosdatta őket, azzal halálra ítélte a kölykeit, és ezt más anyamacskák is tudomásul veszik.

Nekem volt egy egyébként nagyon barátságos nőstényem, aki elsőre hatot fiallt, aztán elment, és egy hét múlva tért vissza, amikor már mind az összes ivadék elpusztult. Másodszorra bezártam, de úgy sem akarta etetni a kölykeit. Kettő el is pusztult, de a másik kettőt én tette ránként a lefogott és tiltakozó anyára, hogy szopni tudjanak. Ivartalaníttattam, hogy még egyszer ne kelljen ezt a cirkuszt végigcsinálnom.


Ha nem etet, nem lehet mit tenni.

2010. máj. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
* rá óránként *
2010. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

bocs h mindenkit leosztottam de nagyon agodtam :D

nemtudom hogy lehet de született még egy kölyök ilyen lehet miutánn levált a méhlepény vagy mi :)

de egy amimár tegnap is rosszul nézett ki elpusztult most van 2 izgő mozgo megtakaritott kiscica lehet hatott a macskánál valami mert mikor bementem megnézni őket őis jött utánnam :D

és ha még élnek a kicsik az azt jelenti h eteti is őket nem ?

meg azt szeretném kérdezni h ami a kiscicán lóg méhvalami azt hogy lehet leszedi

kell hozzá állatorvos?

2010. máj. 11. 13:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!