Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Én cicaszerető vagyok, és...

Én cicaszerető vagyok, és elöbb kaptam egy rossz hírt, bár beleszólásom nemigazán van. Minden ötlet érdekel. Köszi?

Figyelt kérdés
A hugom élet társa házát albiba ki adták, de közös telken laknak a bátyjáék is. Feltétel volt, hogy semmijen állat a lakásban, kint max cica, de a gond ezzel van, akik beköltöznek egy pár, nagy cicások, van egy fajtatiszta norvég erdeiük meg egy házi, és azt tudni kell hogy a bátyja a sógoromnak gyülöli és megöli a cicákat. Mit tudnák tenni?

2017. márc. 19. 22:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%

Én ezt értem de akkor miért nem teszed? Aki más élőlények halálát, szenvedését élvezi az beteg ember. Ha nekem ilyen ember lenne a rokonságomban azonnal vitetném zártosztályra.

Azt mondtad nyíltan vállalja és beszél róla. Akkor biztos hallotta más is aki igazolni tudja.. vagy egyszerűen készítesz egy hangfelvételt/videót amikor elmondja. Szólsz a szomszédoknak, a bérlőknek, állatvédőknek, rendőrségnek.. Kit érdekel, hogy egy ilyen emberrel mi lesz.


Meg se akarod menteni azokat a macskákat csak ezzel nyugtatod a lelked, hogy te mindent megtettél, közben semmit..

2017. márc. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Hát idáig valóban semmit:((
2017. márc. 19. 23:56
 13/23 anonim ***** válasza:
71%
Esetleg, gondoltal mar arra, hogy szolsz a dologrol a lakoknak? Csak mert akkor gondolom keresnenek masik helyet.. ha ennyit sem teszel meg, es a macskáknak baja lesz, a te nemcselekvésed lesz a oka...
2017. márc. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
77%

Igen!!

Lépj kapcsolatba azokkal, akik oda akarnak költözni. Mondd nekik, hogy ne!!, mert veszélyben lennének a cicáik!

2017. márc. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
78%
Mindenképp szólj a lakóknak.De azért a sógorod se semmi,ha tudja,h milyen a bátyja és ilyen feltételekkel adja ki a házat.
2017. márc. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Valahogy szólok nekik mielött beköltöznének, bár tuti berág a sógorom, ha kiderül, megkérem őket, hogy ne mondják, hogy ezt elmondtam, csak nem köpnek be, hist jót akarok nekik
2017. márc. 20. 09:04
 17/23 anonim ***** válasza:
77%

Őszintén szólva, ha nekem valaki büszkén hirdetné, hogy macskákat öl, maximum papíron lenne a sógorom többé, szóval nem is értem, mit foglalkozol vele, berág-e... Mármint, így simán az arcába vágnám, hogy "mi van, az fáj, hogy miattam nem gyilkolászhatsz védtelen állatokat? Főleg olyanokét, akik amúgy tolják bele a pénzt a családba?"

Szóval, "nem is értem" mi a dilemmád.

2017. márc. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem a sógor öli a macskákat, hanem a sógor bátyja. De amúgy ha tudják ezt, korrektebb lenne olyan feltétellel lakókat keresni, hogy nem tarthatnak állatot se kint, se bent.


Én mindenképpen szólnék a lakóknak, nem érdekelne, hogy ki haragszik meg rám, mert a sógortól sem korrekt, hogy ezt eltitkolja. A norvég erdei macska ráadásul nagyon drága.

2017. márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
56%

Először is, szólj az albérlőknek!

Ne izgasd magad, legfeljebb beszól valamit neked a fickó, de nem is biztos, hogy megtudja, nem fog bántani.

Te viszont megmentesz egy macskát!

A másik, hogy az állatkínzásairól videót, bizonyítékot kéne szerezni, besétálsz egy állatvédő szervezethez, átadod, megkéred, tartsák titokban a nevedet.

Ennyi.

2017. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
70%
Nem a te dolgod bizonyítékot szerezni, hanem a rendőröké, jó vicc! Menj és jelentsd fel a f aszfejet ne kifogásokat keress, a lakókat meg értesítsd. Kb most azonnal.
2017. márc. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!