Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik, hogy egy állatorvos...

Létezik, hogy egy állatorvos elfelejt oltási kiskönyvet adni?

Figyelt kérdés

2017. márc. 21. 08:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Elvileg nem, de megeshet, persze. De akkor szólsz neki. Ennyi.
2017. márc. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Amikor először vagy dokinál egy kiskutyával?

Normális doki azzal kezd, amikor belépsz, hogy add oda, és ha nincs, akkor megírja.

De ha elfelejtené, akkor szólni kell neki.

2017. márc. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az ismerősöm álítja, hogy nem kapott. Először vitte oltatni. Szoltam kérje el, de csak huzza az időt. Pedig ismétlöre is kell vinni, ha igazat mond akkor mit fog ismételni az orvos? Simán le tagadhatja, hogy nem vitte oltatni vagy nem emlékszik.
2017. márc. 21. 09:06
 4/18 anonim ***** válasza:
Ezt már párnapja kérdezted.Nem tudsz újat kitalálni,vagy unatkozol aztán kamu kérdéseket nyomatsz?
2017. márc. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az nem az én kérdésem. Hanem az illetőjé. Láttam, ő is fent van, tegnap montam neki hogy szerintem kamuzik, állítja, hogy igy van és pont leszarom hogy meglátja az én kérdésemet
2017. márc. 21. 10:01
 6/18 A kérdező kommentje:
Szóval a kérdés igaz. Az övé tán nem igaz, csak mivel már aznap beszéltünk telon, és mikor kérdeztem a kiskönyvre, akkor érezte, hogy bebukta és csak kamuzta ezért be irt ide, hogy lássam igazat beszél.
2017. márc. 21. 10:08
 7/18 A kérdező kommentje:
Szerintem kamu. Egy doki ekkora hibát nem követ el.
2017. márc. 21. 10:10
 8/18 A kérdező kommentje:
Neki már elmondtam, hogy tuti kamu, de én a TI véleménytekre vagyok kiváncsi, hogy ez szerintetek is kamu?
2017. márc. 21. 10:19
 9/18 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy megírta csak ott maradt az asztalon, és az állatorvos úgy gondolta ha megy az ismétlődő oltásra a cica akkor átadja majd. Egyébként a legtöbb helyen már számítógépes adatbázisból dolgoznak,tehát felvitte a cica adatait és az oltást is az orvos így név alapján visszakereshető minden adat. Ez pont akkor fontos ha elveszik az oltási könyv.
2017. márc. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, jó hogy említetted, mert állítólag a személyijét se nevét nem kérte.
2017. márc. 21. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!