Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hozzank szegödött egy anyamacs...

Hozzank szegödött egy anyamacska, tavaly tavasszal. Vad, de közel jön ha etetem. Szeretném ivartalanitani, de nem tudom befogni. Tudnátok valamit tanácsolni? Köszönöm elöre is.

Figyelt kérdés

2017. márc. 21. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj beszélni egy állatmentő alapítvánnyal.Nekik szokott lenni csapdájuk és szerintem kölcsön is adják,ha kell.
2017. márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Háhhh én ugyan így jártam tavaly. Kajával probáld lakásba csalni, bujj az ajtó mögé mikor be megy a kajáért csukd be gyorsan. A többi helységet zárd be, hogy csak az elöszobába ragadjon bent. Az akcio elött készirsd oda a boxot és munkás kesztyüt. Aztán kapd el a kesztyüvel és told be a boxba. Gyorsan rá csukod és hívj fel jó pár állatorvosi rendelöt, hogy hol vállalják úgy, hogy oda viszed éjjelre el szállásolják, hogy kiéhezve mütsék reggel. Majd 24 orás megfigyelésre tarts bent, ha tovább nem megy
2017. márc. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek. Jelentkezem ha sikerrel jártam.
2017. márc. 22. 08:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is az állatvédőket javaslom, ők csapdával be tudják fogni és meg tudják oldani az ivartalanítást is (pláne ha vállalod, hogy legalább a lábadozás idejére magadhoz veszed, az nagy segítség lenne!).
2017. márc. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!