Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskám hirtelen morog a...

Macskám hirtelen morog a társára?!

Figyelt kérdés

Két 3 éves cicám van, mindkettő ivartalanított, az egyik fiú, a másik pedig lány, kiskoruk óta együtt élnek.

A lány kezdett el minden előjel és ok miatt morogni, fújni a másikra. Elbújik előle, nem engedi a közelébe... ilyet még sosem csinált.

Mindkettő egészségesnek látszik, fél órája még közösen játszottunk, nem értem, hogy mi baja lett hirtelen.

Nem vesztek össze, nem verekedtek, nem történt semmi újdonság.

Egyszerűen megőrjít, most is ott gubbaszt a szekrényben, és morog, ha a fiú csak a közelébe megy, az meg szomorúan baktat fel-le a lakásban...

Mi üthetett bele?


2017. márc. 21. 23:49
 1/3 anonim válasza:
A macskák kényes jószágok, a mieink között is van néha konfliktus, szerintem ne izgasd magad rajta. :) Próbáld meg kibékíteni őket egy finom közös kajálással.
2017. márc. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos itt valami más lesz a baj :(

Szoktak verekedni persze, meg megsértődni egymásra, de a lány azóta is nemcsak hogy kerüli szerencsétlen másikat, hanem konkrétan nem hagyja aludni sem.

Bárhol alszik a srác teljesen ártatlanul, ez odamegy hozzá és a képébe fúj. Nem verekednek, egyszerűen mintha ki akarná üldözni a világból. Ilyet még sose láttam.

2017. márc. 22. 13:45
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, megfejtettem, allergiás a drága az új bolhacseppre, és korpásodik a bőre a nyakán.

Gondolom, a leányzó fél tőle, mert azt hiszi, hogy beteg :)

2017. márc. 22. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!