Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy védhetném meg a macskám?

Hogy védhetném meg a macskám?

Figyelt kérdés
Hamarosan kapok egy 5 hetes cirmoskát és panelban lakna. A gond, hogy nekünk olyan a polcsorunk, hogy teljesen "nyitott" [link] <-- pontosan ilyen csak persze élőbe. És mindegyik polcon van 1 váza szóval törékenyek nagyon. És azt írja szinte mindenki h a macskák szeretik a magas helyeket! Tudom még nincs mega macskám és várjam meg amíg lesz de NEM akarom h felmásszon oda (elég magam 2-3 m) és a labilis polcokon egyensúlyozna (egyszer én is leszakítottam portörlés közben) Szóval a kérdés: hogyan tudom megakadályozni h a macskám felmásszon oda?
2010. máj. 11. 18:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
nem nagyon tudsz határt szabni egy cicának. de ne féltsd a váza fog előbb leesni nem a macska :D
2010. máj. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
szegény váza :D csak attól félek (mert a tetején sok sok virág van) hogy elkezdni eszegetni amíg nem vagyunk itthon :/
2010. máj. 11. 19:08
 3/13 anonim ***** válasza:
A virágokat tedd számára elérhetetlen helyre, mert mérgezést kaphat a cicus.
2010. máj. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
megpróbálom de elég nehéz lesz mert mindenütt van :/ de megpróbálok mindent =) szerintem veszek macskafüvet neki...
2010. máj. 11. 19:30
 5/13 anonim ***** válasza:
25%

kell egy kulön szoba a macskának..


Vagy mindent oda kell csavarozni meg pillanatragasztózni..

2010. máj. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Panelba ilyen fiatal macska amúgy is gázos szerintem..


Vmi öregebb kellene...

2010. máj. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia! Kicsit más: 5 hetesen még felelőtlenség elválasztani a kiscicát az anyukájától. Általában 8-10 hetesen szokták. Persze nem a te hibád, hogy ennyi idősen kapod, de a gazda hozzáállása nem épp felelősségteljes. :-/
2010. máj. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Így van, én is írni akartam, hogy minimum 8 hetesen szabad elválasztani a kiscicákat. Ilyen pöttömmel sok gondod lesz, és előfordulhat hogy lelkileg nem lesz teljesen egészséges.
2010. máj. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát..most meghal vagy befogadom? értitek én se szeretném így elválasztani de felelőtlenségből születtek meg :( és nem bírnám ha ezen múlik a rövid kis életük!
2010. máj. 11. 20:05
 10/13 anonim ***** válasza:
jó lesz az 5 hetesen is, inkább mint meghaljon. amugy lehet nem is lesz polcra felugrálós fajta. az enyém pl nem szeret felmászni max az ágyra.
2010. máj. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!