Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Maine Coon macskának milyen...

Maine Coon macskának milyen tápot vegyek hogy hízzon?

Figyelt kérdés
Eddig olcsó konzervet és kitekatot adtam neki de szegénykém nem hízik és nagyon vékony. Napi kétszer kapott konzervet és egész nap előtte volt a táp. Milyen tápokat ajánlanátok amitől hízik is? Lehet prémium is. Válaszokat előre is Köszönöm.

2017. márc. 27. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Én Royal Canin-t adok a macskámnak, mert az orvos ajánlotta és aztán kiszámoltam, hogy míg "olcsó" kajára elmegy havi 13000 forint, addig a "drága" táp csak 3000 forint. Elképesztő. Ráadásul nem csak 4% proteint tartalmaz, hanem 40% (vet care, neutered young male verziót adom neki)

Egészségeset wczik, nem fosik, nem büdös a lakás ha nagydolgát végzi.

Száraztáp, tehát mellé mindig van sok friss vize.

2017. márc. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hús a legjobb kaja, de ha sovány, annak lehet valami betegség áll a hátterében.
2017. márc. 27. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Maine Coon macskád van, de szeméttel eteted... na ez a nem semmi!

Ha már ilyen szép macskám lenne, biztos megadnék neki mindent, na nem mintha egy házimacska nem érdemelné meg, hogy ne szeméttel etessük.


Vegyél minőségi tápot!! Acana, Orijen, Taste of the Wild, Josera pl.!

2017. márc. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Főzzél neki, csirkeszív, máj, csirkemell- és valami normális tápot vegyél, orijen, aplaws, purizon ... Ha nem változtatsz, beteg lesz a cica! Ja és vitamint pasztát
2017. ápr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!