Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyenkor mi van a macskákkal,...

Ilyenkor mi van a macskákkal, mi játszódik le bennük, amikor ilyen hangokat adnak ki? (video)


2017. márc. 27. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Zárlatosak!! :D ha a fene tudja, valami erős stresszhatás éri nyilván őket, így vezetik le, az én kutyám is szokott dünnyögni! ha jókedve van, ha mérges, ad ki hangokat..

De ezek nagyon cukik:)))

2017. márc. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A vörös cicus a kádba szerintem segítségért kiabált.Nem értem,h lehet ilyet csinálni egy állattal.A többieket nem tudom,h miért adtak ilyen hangokat,de azt már tapasztaltam,h ha egy macska azt mondogatja,h ajaj,akkor abból hányás lesz.
2017. márc. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Morognak, nem tettszik nekik picit, ha nagyon nem tettszene fujnának.
2017. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Amarillya válasza:

Az első és az utolsó cicust kivéve a többi félt! Cuki hangjuk volt, de látszott szegényeken, hogy rettegtek...

A fent említett 2 macseknek tetszett, hogy vakargatták- elsőt kefével, utolsót kézzel. :)

2017. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
erős félelmet éreznek ilyenkor
2017. máj. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!