Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől dagadt fel a macskám...

Mitől dagadt fel a macskám arca, a homloka és az orra miért van beljebb?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! Kb ma történt! Az anyukám látta, hogy beakar jönni de mivel festette a padlót nem engedte be mert nem akarta, hogy bele menjen. Amikor apa beengedte akkor már be volt dagadva. Kb 1 órája történt. Mi lehet a baj? Anyu szerint egy autó volt mert úgy mennek mint az állat és a macska kimegy az útra! Segítsetek, kérlek!!!

#orr #daganat #homlok #Állat. macska
2017. márc. 28. 20:11
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nem működik. Pedig van internet. Apu azt mondja hogy hagyjuk békén a cicát pihenni. De ő nem szeret egyedül lenni! Hogyan kell berakni egy képet?? :|
2017. márc. 28. 20:52
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne képet rakj be, hanem keress rá a neten, hol van a közeletekben ügyeletes állatorvosi rendelő, és vidd el oda a cicád. Persze csak akkor, ha azt szeretnéd, hogy életben maradjon.
2017. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
De én beakarok tenni egy képet, és NINCS állat orvos!
2017. márc. 28. 21:15
 14/27 anonim ***** válasza:

Hagyd a képet. Ránézésre nem tudunk diagnózist adni, ahhoz vizsgálat kell. Ha meg tudunk is, kezelni hogy fogod? Otthon sehogy.


Orvosra vagy új gazdára van szüksége.

2017. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
69%
A világ végén laksz hogy nincs orvos??? A faluban laksz akkor be kell vinni a legközelebbi városba! Ilyen egyszerű. Elég szomorú hogy a szüleid felnőtt emberek létére Ennyire felelőtlenek hogy semmibe veszik a macska életét... Juttasd orvoshoz, ha pedig nem vagytok erre sem képesek akkor keress neki normális gazdát!
2017. márc. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
De nincs orvos! Otthon nem lehet meg oldani? Apu azt mondta, hogy elmúlik. Remélem igaza van!
2017. márc. 28. 21:26
 17/27 A kérdező kommentje:
Egy tanyán lakunk és egy falu van legközelebb. Aztán 1 órára egy város ahol nincs állatorvos és még egy falu ahol úgyszintén nincs. :C
2017. márc. 28. 21:28
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, én egyszer három falun keresztül vittem a macskámat (családomat idézve "csak úgy ideszegődött, nem a miénk, örüljön hogy megtűrjük és nem zavarjuk el") gyalog, a kezemben, sötétedéskor (erősen felhős volt az ég, de véül mégse esett az eső), mert rosszul lett és nálunk se volt orvos.


Szóval kifogás mindig akad, szóval töltsd fel a macskád képét a facebookra "ingyen odaadom cicámat szerető otthonba, mert nekem nem kényelmes orvoshoz vinnem"

2017. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Tippem allergia. Az orra azért van beljebb, mert az arca fel van dagadva, és így úgy tűnik, hogy beljebb van. Másik tippem, hogy a festékszagtól is lehet és akkor is az allergiát mondom, nem tudom persze, mit csinált a macska, de a festékek ránk, emberekre is mérgezőek bizonyos fokig.

Városban lakom, és taxival hordom a macskát orvoshoz a 2. alkalomtól (+3000 alkalmanként), mert nincs kocsim, és retteg a buszon a zaj miatt.

Könyörögd ki szépen apukádtól, hogy vigyétek el orvoshoz, gondolom nektek van kocsitok!

2017. márc. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Kijárós cica, ugye? Az én tippem verekedésből szerzett tályog, az csúnyán föl tud dagadni. Előfordulhat hogy kifakad magától, viszont kezelés nélkül föltelhet újra, úgyhogy mindenképp látnia kellene orvosnak.


Én egyébként megyeszékhelyen lakom és itt sincs éjszakai ügyeletes állatorvos. Van egy telefonszám, amit lehet hívni hétköznap este 6-tól 11 -ig, hétvégén reggel 7-től este 9-ig. Amelyik állattal éjjel történne valami, az vessen magára. Az ügyelet nem fix helyen van, mindig más orvosnál van a telefon, esetenként olyannál, akinek a rendelőjében komolyabb vizsgálatra, műtétre nincs is lehetőség. Úgyhogy nagyon dícséretes, amit a 18-as válaszoló tett, de tényleg van olyan helyzet, hogy nincs hova futni.

2017. márc. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!