Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baja lehet a macskámnak, ha...

Baja lehet a macskámnak, ha abba a tálba evett friss nedveset, amit ma nem mostam el csak tegnap reggel és beleszáradt kaja maradékos volt?

Figyelt kérdés

2017. márc. 29. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Semmi baj nem lesz tőle. A macska megeszik mindenféle bogarat, nyalja a saját seggét, pont egy kis beszáradt kaja ártana neki?
2017. márc. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem lesz baja. Én az enyémmel úgy jártam, hogy nyáron nem vettem észre, hogy maradékot hagyott, és belebüdösödött a táljába, a kis hülyéje meg még bele is evett. Semmi hatással nem volt rá.
2017. márc. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%
macskanak tok mindegy, nem egy igenyes allat, kinyalja meg a sajat lukat is.
2017. márc. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%

Nos, a saját lyukát azért nyalja ki, mert tisztálkodik. Máshogy nem tudja tisztán tartani. A macska az egyik legtisztább állat.


Egyébként pedig, semmi baja nem lesz tőle.

2017. márc. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Baja nem lesz, de csak úgy kíváncsiságból megkérdezném, hogy a saját edényeidet sem mosod el? Vagy a macska az csak állat, annak jól van úgy is?
2017. márc. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nyugi nem lesz baja

az én cicám véletlenül megtalálta és kinyalta a tányért amin a romlott nyers hús volt

és semmi :)

2017. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!