Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyesmit, vagy ehhez hasonlót...

Ilyesmit, vagy ehhez hasonlót lehetne venni olcsóbban cicának?

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 12. 15:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, azt kihagytam, hogy természetesen nem akarom ebben bezárva tartani őket egész nap, inkább ilyen lakhelyféle lenne.
2010. máj. 12. 15:22
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem jó. lakhelynek a cicák eldugottabbat szeretnek,amikor tényleg el akarnak bújni,amúgy meg ott szeretnek lenni,ahol te vagy.
2010. máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az Anivetben szokott lenni hasonló, lényegesen olcsóbb, mint ez a belinkelt de ott állatorvosok és menhelyek, tenyésztők vásárolnak ilyeneket az olyan állatoknak, akiknek fontos a nyugalom. (pl baleset, betegség) Persze te is vehetsz ott, egy darabot is de egy egészséges macska ezt utálná.

Én lebeszélnélek róla

2010. máj. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak fölöslegesen költenél rá. Ráadásul egy macskát rászoktatni sem lehet egy helyre, úgyis odamegy, ahová szeret. És arra elég kicsi esélyt látok, hogy ezt szeretné...
2010. máj. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gondoljátok? Hát, végülis úgyis túl drága lenne ez nekem.
2010. máj. 13. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!