Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek mennyire élvezik...

Szerintetek mennyire élvezik a cicák ennek a rappernek a munkásságát? (video)

Figyelt kérdés
Előb láttam ezeket a videókat, volt egy fürdőkádas is bent a cicával, aki igen csak nyávogott. Nem mondom, hogy állatkínzás kategória, de felesleges és hülyeség szerintem. Szerintetek? Ha bejön nektek az sem baj, csak kiváncsi vagyok a véleményetekre. [link]

2017. ápr. 4. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem élvezik, de be vannak tanítva és ezért tűrik.
2017. ápr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A rap az sokszor kivagyiságot sugall, nagy ékszerek, gyors drága autók stb. Nyilván a klip szereplője szereti a macskát mint állatot/társat, és valami szokatlant akart kitalálni, végül is egyedi.

Bár a macskák maguknak valók, ezért nem értékeli többségük az emberi szórakozást.

2017. ápr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a klip kedvéért a macska "eltűrte", meg fogta is a srác a kezében, de a végén szívesen leszállt a nyakából. Ez is olyan, hogyha én fel akarom venni a macskát, lehet, hogy leugrik a kezemből, mert neki éppen ehhez nincs kedve, máskor meg marad. Semmiképpen nem kínzás. A macskának van hámja, ruhája, ezek szerint máskor is sétáltatja. A szfinx ott ül a vállán, az enyém utoljára piciként mászott a nyakamba, nem szokott, másoké meg igen. Nyilván az övé a macska, és szereti őket, gondolom azért rappel a macskákról, meg látszik is rajta. Vártam a fürdőkádas jelenetet, biztos másik klipben van, mert van több, látom. Kevés macska szeret fürödni, ill. bizonyos fajták igen (pl. bengáli). Ennek ellenére sokan fürdetik, youtube-on szoktam nézni ilyen videókat, hát némelyik macska kimondottan utálja és szenved. Arról az a véleményem, hogy én nem erőltetném, és nem kínoznám vele, csak ha mindenképpen muszáj, nagyon kivételes esetben. Egyszer megfürdettem, soha többet nem akarom, annyira utálta. Szerintem kinyírna :-). Jó lenne, ha magától legalább kíváncsi lenne a vízre, de nem úgy néz ki, hogy ez változni fog (azt issza, ennyi). Amúgy a youtube-on látok olyan videókat, amelyek kimondottan felháborodást váltanak ki belőlem (macska témában). Ez nem, nekem tetszett (így elsőre).
2017. ápr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a részletes választ, igen sok igazságot írtál. Biztos szereti a cicáit, ahogy láttam az övé mind.
2017. ápr. 4. 21:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Aztán megnéztem a fürdetős videót is. Azt kell mondjam, hogy a mi egyetlen fürdésünk rosszabb volt :( mert a cica megijedt tőle, csak hát muszáj volt (kicsi volt még). Jó, hát a videóban a cica azért nem bekérezkedett a kádba, de valószínűleg hozzá van szoktatva a fürdetéshez, csak nem önként megy.
2017. ápr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igaz, mondjuk, ahhoz képest jól türte, én meg sem merem fürdetni a cicám, mert abból egy 18+ os horrorfilm kerekedne:)
2017. ápr. 5. 08:07
 7/10 anonim ***** válasza:
egész biztosan jól bánik velük, ezért voltak ilyen nyugodtak a cicák. egy ilyen pár perces húzogatást még tud tolerálni egy sokat szeretgetett cicus, főleg amelyik kisgyerekekkel nőtt fel. de jól látják a válaszolók, a macskák tényleg csak tűrnek :D ha nagyon élveznék, gondolom néha mondták volna a szöveget, vagy pár "yaahh....ahhhaa"-t toltak volna.
2017. ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
XDDDDDDD
2017. ápr. 7. 06:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Macskafajtától is függ. A szfinxek és a keleti típusú macskák pl. általában nagyon igénylik a törődést, a programot, a foglalkoztatást. Le kell kötni a kirobbanó energiáikat. Sokkal jobban érzik magukat, ha esemény van, mint ha hagynák őket a sarokban punnyadni.

Tehát ami kínzás lenne egy brit cicának vagy perzsának, az lehet izgi program egy szfinxnek, sziáminak, orientális cicának.

2017. ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2017. okt. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!