Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez meg mi? Ha ezt valaki...

Ez meg mi? Ha ezt valaki megveszi mire megy vele. Tényleg nem értem. Elmagyaráznátok?

Figyelt kérdés
[link]

2017. ápr. 7. 16:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Macskákba is ugyanúgy lehet chipet rakatni mint a kutyákba. Az más kérdés, hogy én csak állatorvossal rakatnám be, nem a jófogásról szereznék.
2017. ápr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy lehet chippeltetni macskát DOKINÁL. De hogy megveszem és be szúrom neki regisztrácio nélkül, ennek igy mi értelme? Mire jo ez?
2017. ápr. 7. 16:15
 3/14 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem magánszemélyeknek szánt hirdetés mert a chip-et regisztrálni kell, azt pedig állatorvos vagy tenyésztő tudja. Attól, hogy benne van az állatban még nem ér semmit.
2017. ápr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Arról nem is beszélve, hogy a chipet regisztráltatni kell, anélkül nem ér semmit.

De tudod, vannak, akik mindenből megpróbálnak pénzt csinálni. Gondolom valami jól szituált fiatalember bekukkantott a raktárba az állatorvosi rendelőben, aztán bepottyant a zsebébe.

Van itt nálunk egy műanyagüzem, gyártanak egy olyan speckó alkatrészt, amit csak egy másik cégnek szállítanak, mert csakis és kizárólag ott tudják felhasználni, egyébként teljesen értéktelen, semmire nem jó. Ennek ellenére nem egyszer volt már, hogy lenyúltak belőle egy csokornyit, és feltették vaterára jó pénzért...

2017. ápr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Amúgy is... "miktro chip"?


Nyilván de, magánszemélyeknek szól. Az állatorvos nem a jófogásról fogja megrendelni a ki tudja, honnan származó chipeket egy írástudatlan vadidegentől.

2017. ápr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Amúgy is... "miktro chip"?


Nyilván de, magánszemélyeknek szól. Az állatorvos nem a jófogásról fogja megrendelni a ki tudja, honnan származó chipeket egy írástudatlan vadidegentől."


Szerinted, aki ilyen hirdetést feltesz, tud gondolkodni reálisan egy cseppet is? No meg a kitudja honnét van neki:D

2017. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ezek szerint megvezet tudatlanokat. Pl én is szeretném nem soká chippeltetni a cicám( nem így találtam a hirdetést, és orvosnál akarom természetesen)és, ha olyan hülye lennék, hogy regisztráció nélkül semmit nem ér, ráadásul sporolni akarok mert pl van egy kutyám négy cicám akkor majd én becsippeltetem öket,majd hátra dőlök nyugodtan, hogy minden állatom chippeltetve van és milyen olcsón megúsztam.
2017. ápr. 7. 17:02
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, az is lehet a cél, hogy félrevezesse az embert, és az is, hogy azt hiszi, hogy állatorvos megveszi. Az biztos, hogy az anyagi haszonszerzés az igazi cél.
2017. ápr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát elég undorító dolog, az állatorvos nyilván nem fogja elfogadni, majd haza megy Gézabá és már csak azért is be chippelteti a blökit, cirmit, ha már megvette, el sem akarom képzelni milyen szaktudással és steril környezetbe. Sajnos rengeteg a tudatlan gazdi, hát ez nállam most kivágta a biztosítékot.
2017. ápr. 7. 17:34
 10/14 A kérdező kommentje:
Meg hát tényleg sokan nem tudják hogy regisztráltatni kell. Jó biznisznek megtartják. Szeretik sokan az olcso házi praktikákat. Csúcs
2017. ápr. 7. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!