Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam le a kijárás...

Hogyan szoktassam le a kijárásról? (részletesen lent)

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek! Le lehet szoktatni egy kandúr macskát arról, hogy kijárjon a házból, ne csavarogjon, és inkább bent végezze a dolgát alomba? Kis kora óta kijár. 11 éves. Előre is köszönöm!
2017. ápr. 12. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Heréltesd ki mindenkepp. Nem draga es kb 2 ora az egesz. Elviszed, kiherelik, hazaviszed es mar kesz is vagy. Persze jelentkezz be elore. Ettol lenyugszik es nem hajtja a vére majd.

Ne engedd ki es akkor nem megy ki? Szoktatni nem lehet.

2017. ápr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ki lett heréltetve már 10 évvel ezelőtt, de hiába. Lejár télen a mínusz 15 fokban és nyáron a 35-ben is.Esőben, szélben, szóval mindig.Ha pedig nem engedem ki, akkor szó szerint letargiába esik szerencsétlen.
2017. ápr. 12. 12:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Hm most nezem csak, hogy irod, egesz eleteben kijart. Szerintem ezen mar nem tudsz valtoztatni. Neki magyon rossz lenne mert nem ezt szokta meg. Szerintem ne zard be akkor, mert neki ez hatalmas buntetes lenne es ahogy mondod, letargiaba esne.
2017. ápr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát szerintem is.Na mindegy, azért köszi!
2017. ápr. 12. 13:17
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Le. Nem engeded ki.
2017. ápr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet leszoktatni már, tényleg csak egy megoldás hogy nem engeded ki.
2017. ápr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!