Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A mi macskank evekig becsapott...

A mi macskank evekig becsapott minket hogy nem tud nyavogni, de kiderult hogy megis tud, miert vert át minket?

Figyelt kérdés
evekig csak ugy nyavogott hogy csak horgott illetve nem jott ki hang a torkan, de kiderult h ha akar tud nyavogni rendesen is csak ritkan akar.

2017. ápr. 12. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Átvert?? Te szegény.. Áruló cica!!
2017. ápr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vert át titeket. Netán valamilyen fajtatiszta macskáról van szó? Laposfejű típus? Nekem van egy házi keverék laposfejű macskám. Rájuk jellemző hogy renyhe a torok izomzatuk, ezért hörögve nyávognak hallkan, de ha valami baj van akkor nagy ritkán tiszta erőből sikerült nagyon hangosan is nyávognia.
2017. ápr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
felig perzsa, akkor lehet ez az oka, halkan nyavog horogve ő is, de tud rendesen is barmikor.
2017. ápr. 12. 18:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor jól sejtettem, igen ez nálunk jellemző.
2017. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem volt mondanivalója eddig. :D

Amúgy nekem az orosz kék keverékem nem nyávogott 2 évig, csak mindig annyit mondott, hogy "purr". Mostanában jött rá, hogy van hangja is, szóval most "nagy örömömre" ordít (!) ha akar valamit. :D

2017. ápr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!