Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítás és méheltávolítá...

Ivartalanítás és méheltávolítás után 6. napja nincs széklete a lány cicámnak. Rágta a varratokat,2. nap gallért kapott, depis, hányik. Holnap megyünk elvileg varratszedésre, nagyon aggódok. Lehet hogy pszichés baja letta tölcsértől?

Figyelt kérdés
3 éves lány cicámat 6 napja ivartalanítottuk,cisztás petefészkek, a méhét is el kellett távolítani. A műtét utáni másnap pisi, kaki, evett is. Aztán rágni kezdte a varratokat, kapott gallért. Utána 2 napig nem evett, nem ivott szegény. Most iszonyú éhes, de ha eszik valamit, fél órán belül kihányja. Széklete abszolút nincs. A varrat szép, szinte nem is látszik. Holnap megyünk varratszedésre, de nagyon aggódok, hogy nagy a baj ott bent (hasnyálmirigy gyulladás, stb.nem látom hogy fel lenne fúvódva)! Lassan havonta tüzelt, ezért döntöttünk végül az ivartalanítás mellett. A első műtéti napon(7-e péntek) még csak elvolt valahogy, de a gallér óta tiszta depi. Szombaton-vasárnap nem evett, nem ivott, nem pislit, nem kakilt. Felhívtam az állatorvost, azt mondta várjunk. Sajnos nem mondott túl sokat a műtét utáni gondozásról, csak ha kirágja a varratot, akor vigyük vissza. Nagyon aggódom a hányás miatt, korábbban tüzelés előtt 1 héttel mindig szokott hányni kicsit. Emiatt is vittem korábban dokihoz, de csak vitamininjekciót kapott.Már szombat óra nincs széklete. :( Valakinek volt hasonló probléma a cicájával? Teljesen kétségbe vagyok esve.

2017. ápr. 12. 20:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm a válaszod, akkor tehát felépült a cica. :)

Jó egészséget!

2017. máj. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!