Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet? Sürgős!

Mi baja lehet? Sürgős!

Figyelt kérdés

Nem sokára kb 4 hónap múlva lesz egy éves a macskám és a mai nap folyamán vettük észre hogy furcsán ül. Nem tudjuk mi baja van. Arra gyanakszunk hogy esetleg nem bír székelni es már kicsit megnyomkodtuk a hasát is meg minden. Utána jobb is lett neki viszont most megint rosszul néz ki.

Valaki tapasztalt már hasonlót?


2017. ápr. 15. 23:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Állatorvos?
2017. ápr. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Állatorvos ügyelet és telefonszámo. Hívd fel és érdeklődj

2017. ápr. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ismerösöm cicája furán ült, ezért elvitte dokihoz, az egyik vesélye meg volt nagyobbodva, kezelte, már jól van. Szóval doki kell.
2017. ápr. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Vagy szervi baja van, vagy pedig sérve. (Kiszakadt hasfal okozhat ilyen tüneteket.) Hogy érzi magát a cica?
2017. ápr. 17. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. De az ünnepek miatt nem tudjuk állatorvoshoz vinni max Holnap de szerintem már nincs értelme rangatni sehova ugyanis ma már teljesenmaga alatt van. Inni iszik de enni már nem...

Eddig lábra tudott állni ma már azt se. És az előbb volt valamifele idegrangashoz hasonló tünete.

2017. ápr. 17. 14:49
 6/19 anonim ***** válasza:
Ohh b,xus:((((( el fog pusztulni:((( ki gugliztad az ügyeletes dokikat? Merre laksz?
2017. ápr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Jaszbereny. És nem, még nem néztem.

Nem vagyok aza pesszimista típus de szerintem nem nagyon van értelme dokihoz vinni. Mármint jó oké szeretem a cicám,és szeretném ha meggyogyulna de....

Most épp alszik és csak reménykedem h talán jobban lesz.

Amúgy is max Holnap tudnank elvinni orvoshoz és addig meg....vagy megmarad vagy nem😢

2017. ápr. 17. 15:44
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Dr. Krevenka Antal 2760 Nagykáta, Zárda u. 3/a. 06 (53) 380-181 06 (30) 325-4527


Ügyeletes orvos nagykáta és térsége. Hívd fel, semmibe nem kerül!!!!!!

Ha lelkiismeretes, márpedig a legtöbbje az, tapasztalatból mondom, házhoz is megy!!!!!!!!

Ez nem pesszimizmus, optimizmus kérdése, döntsd el szeretnéd megmenteni vagy sem.


Ügyelet, azért vannak, ha kell éjjel is hívhatod

2017. ápr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. ápr. 17. 16:04
 10/19 anonim ***** válasza:
Vigyétek el legkésőbb holnap mindenképp! Miért mondasz le róla ilyen könnyen?
2017. ápr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!