Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hány a 7éves cicám?

Miért hány a 7éves cicám?

Figyelt kérdés
Adtam neki Kattovit alutasakosat,ami érzékeny gyomrú cicáknak van,de rögtök kihányta.Utána el kezdett rohangálni,mintha mi sem történt volna.A másik cicám életében2x hányt,de Spuri hetente legalább egyx,ellenben nagyon jó étvágyú, normál súlyú.A rajzfilmekben is,ha macskát ábrázolnak,az tuti hány!Ez normális a cicáknál?A száraztól nem szokott-Kattovit száraz tápot imádja,de Approwst,Royal Canint,és Premiert is szoktam nekik adni.

#hányó cica
2017. ápr. 18. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Adj neki másféle nedveseledelt, ezt lehet hogy nem szereti. Először adtad? Eleve, lehet, hogy az alutasakosokban van valami, ami megfekszi a gyomrát, nem esik neki jól. Próbálj konzervet keresni neki, megfelelőt. Nyilván, ha szeretné, imádná, nem jönne vissza.

Az alutasakos tápértékéről, véleményekről, etetésről sokat olvashatsz itt, én most ehhez nem kezdenék hozzá.

Javasoltam a konzervet, azért, mert én nem vagyok híve a csak száraztáppal etetésnek. (Viszont minőségi konzervet adok a macskámnak). Keresned kell olyat, amit jóízűen megeszik. Ki kellene próbálni új dolgokat. Nem helyes, ha minden héten hány. Amennyiben pedig ez nem múlik el, vagy gyakrabban hány, vagy utána levert, rosszkedvű, akkor meg kell kérdezni állatorvost is. (Akár úgy, hogy csak te mégy el, a macska nélkül, és egyébként ezt most is megteheted, vagy pl. egy állatpatikában megkérdezed. Ha nem múlik el, feltétlenül szükséges).

2017. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel a dokit, meséld el mi a helyzet, lehet behívja egy vizsgálatra, vagy ajánl neki való tápot.
2017. ápr. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Azért adtam Kattovitot neki,mert az kifejezetten az érzékeny gyomrú cicáknak ajánlott,erre pont azt hányta ki,de rögtön!Multifittet azt jól bírja és szereti is,de érdekes v,h pont ettől a spéci kajától hányt!Hál Istennek sose levert-hányás után se-,sőt:nem tudom leszoktatni az evés utáni rohangálásról,és talán ezért is hány utána,mert felkavarja a pociját./Nem véletlen,h Spuri a neve:)/
2017. ápr. 19. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!