Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám nem szereti, ha...

A cicám nem szereti, ha felveszik, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Van egy 5 hónapos kandúr kiscicám, britt rövidszőrű.

Semmi okom panaszra, abszolút illedelmes, játékos, kedves,harcias,minden megvan benne, ami kell.Az egyetlen dolog amit sajnálok, hogy ki nem állhatja, ha kézbeveszik, felveszik. 5-6 másodperc után elkezdi magát eltolni, kapálódzik stb. Nem harap,nem karmol, de egyértelműen tudatja velem,hogy tegyél le mert utálom ezt. Én persze tiszteletben tartom, és nem nyaggatom.

Az ismerőseim viszont azt mondják,minél többet fel kell venni és nyúzni, gyömöszkélni, hogy szokja meg most amíg kicsi. Mi erről a véleményetek? Szabad ezt erőltetni, vagy törődjek bele,hogy ő ilyen és kész? :) Nem szeretném "üldözni" sem a szeretetemmel.



2017. ápr. 23. 11:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok elírtam: másoknál azóta SEM marad meg.
2017. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM A TANÁCSOKAT! Rengeteg hasznos tippet írtál nekem :)

Azóta egy icipicit javult a helyzet amúgy, de még mindig nem az igazi .

Viszont akkora hülye vagyok, én néha kaja után felvettem mert azthittem ha jól van lakva jobban fogja engedni. De egyböl észrevettem, hogy "böfögő" hangokat ad ki és letettem !!!!!

Nagyon rendes cica különben, és mindig ad "cicapuszit" az orrával, dorombol, de ő szokott kezdeményezni, nem szereti ha "nyomulnak" rá, de ezzel gondolom a legtöbb cica így van. ( első cicám, nincs tapasztalatom) Mindent megteszek, hogy jól érezze magát.

amikor hazajövök munkából, fel szoktam emelni, és azt általában engedi is most már, nem bánja :)

2017. máj. 16. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!