Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezek a nevek borzalmasak...

Ezek a nevek borzalmasak kiscicáknak?

Figyelt kérdés

Még nem születtek meg, az anyukájuk koromfekete, az apukájuk hát.. 2 lehetőség van, az apa vagy szürke-fehér, vagy tigriscsíkos. Gondolkodtam neveken.. És megkérdezném, hogy jók e, vagy ciki, gáz, béna..


A nevük Pamacs, Ayse, Nurbanu lenne. Amennyiben nőstények. Ha nem, az más kérdés.


Aysét, Nurbanut kiegészítve.. imádom a Szulejmánt, de hát na :D



2017. ápr. 23. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem inkább azon gondolkodj, hogy ivartalanítsd az anyát. A kicsike meg vagy jó gazdához add, vagy ha megtartod, ivartalanítsd őket is!!
2017. ápr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha hallgatnak rá, nyugodtan hívhatod őket ilyen neveken.
2017. ápr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Nurbanu nem jó választás. Az állatok nem értik, ők a hangejtésre figyelnek. Ezért kell olyan rövid nevet választani amit könnyen megjegyeznek, Nurbanu túl hosszú.. Abból tuti Nurbi lesz.
2017. ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#1 neked mi bajod?! Tehetek róla, hogyha másik két fiúcicám valamelyike az apa?! Különben meg megtartom a kiscicákat, és ne papolj nekem az ivartalanításról, mert nem ivartalanítom a macskámat. Akárhány kiscicája születhet az elkövetkezendő években, ha már nem tartom meg őket, elajándékozom!
2017. ápr. 23. 13:46
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Az a baj, hogy az ország 90%-a ilyen idiótán gondolkodik, mint te, kérdező. Nincs szükség ennyi felesleges szaporulatra!!! Nézz szét a menhelyeken, hány gazdátlan állat van!
2017. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a bajom, hogy az ilyen felelőtlen gondolkodásúak árasztják el az utcákat felesleges kismacskákkal. Gondolom ahhoz már nincs agyad, hogy megnézd hány kiscica születik egyetlen év alatt.

Ennyi macska szerinted, már megbocsáss, de ki a francnak kell?

Honnan veszed hogy mindet el tudod ajándékozni?

Tele vannak tavasztól nyárvégig a menhelyek az ilyen feleslegesen megszületett macskákkal. És te még ráteszel azzal hogy nem ibartalanítasz, és gyártod a tökfelesleges kismacskákat.

2017. ápr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Úgy nevezed őket, ahogy akarod :) Engem sosem motivál, ki szerint milyen a név, eldöntöm és kész.


Nekem az utolsó kettő elég furcsa, de az nem baj, főleg, hogy közöm nincs hozzá... Neked nyilván tetszenek valamiért s van jelentésük számodra. Én szeretem, ha ráillik a kicsikre a saját nevük, de néha csak beugrik egy név és kész.

2017. ápr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés, mint amire a válaszok 90%-a érkezett. Ti sem vagytok normálisak, nyugi ^^


Azoknak, akik a nevekre reagáltak, azoknak köszönöm.


Ja és.. ha már felmegy a vérnyomásom 190-re, akkor hadd adjam ki magamból :)


Tudjátok, én nagy állatbarát vagyok, ezért simán tartanék egyszerre akár 10 macskát is. Volt már 12 is, de hát egyszer megöregedtek ők is, elmentek.. Úgyhogy ne idiótázzatok le, mert ti vagytok idióták, csak szólok. Nyomorékok, akik okoskodnak, de közben a kérdésre nem válaszolnak, hanem osztják az észt. Menjetek melegebb éghajlatra, császtok! :)

2017. máj. 13. 12:30
 9/9 anonim ***** válasza:
81%

Te szerinted az a nagy állatbarátság, hogy nem ivartalanítasz, kijelentes hogy nem is fogsz, "gyártod" a tökfelesleges macskákat úgy, hogy tudhatnád állatbarátságból hogy csak a menhelyek már tavasz elején tele vannak, mindenhol cicastop ellenére vesznek be újabb, hasonló gondolkodásúaktól macskákat, hogy az általad olyannyira szeretett nőstényt kiteszed felesleges fájdalmaknak és megpróbáltatásnak?


Te csak szereted az állatokat, de ne nevezd magad állatbarátnak/ védőnek mert ahhoz agy is kell. Nemcsak az, hogy a környék összes macskáját odaszoktatod magadhoz.


Na puszi, pá, lehet nyomkodni szorgosan a piros kezecskét.

2017. máj. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!