Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha egy kiscicat hazaviszunk,...

Ha egy kiscicat hazaviszunk, eleinte egész ejjel nyavog? Meg tudom vigasztalni? 3 hónap körüli

Figyelt kérdés
2017. ápr. 23. 21:03
1 2
 11/13 anonim válasza:
én cicám 1 éves és még mindig beszédes...xd jó, éjjel nem nyervog de nappal ha akar valamit akkor nonstop...
2017. máj. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Halakat? Maximum macskaeledelt ami halas. Az olajos meg mindenféle ízű halkomzervtől teljesen fel fog fordulni a gyomra és fosni fog meg hányni. Aztán fithatsz vele az orvoshoz. Pláne egy kismacska. Az agyon fűszerezett cukrozott meg zsíros ételeket nem macskáknak találták ki. Szerintem mielőtt hazaviszed nézz utána hogyan kell macskát tartani ha szeretnéd, hogy élő macskád legyen. Eleinte lehet nyafogni fog. De akkorca legaranyosabb majd fut utánad és hozzád bújik az ágyban. Hagyd neki hogy biztonságba érezze magát. Ha ez nem megy ne legyen cicád.
2017. okt. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez a nyers tojás meg kevéa tej is klassz ötlet. A macskák többsége egyáltalán nem tudja megemészteni a tejet. Magyarán addig fog fosni tőle amíg van benne valami. A nyer tojástól meg remek szalmonellát lehet kapni. A macskának mióta a termésuetes tápláléka a hal? A hal a vízben él a macska meg a szárazföldön és többségük utálja a vizet. Aki ezt a sok baromságot összehordta szerintem itálja a macskákat és a tiédet is eltenné láb alól paradicsomos halkonzervvel. Te jó ég. 😣
2017. okt. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!