Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ceglédi korház sebészetén...

Ceglédi korház sebészetén epekő eltávolításom lesz egy hónap múlva. Mire számítsak, hogyan zajlik ez az egész? Mikor altatnak el? Hány napot tartanak bent? Milyen az osztály? Soha nem voltam még korházban.

Figyelt kérdés
A valaszokat nagyon köszönöm!

#Cegléd #sebészet #epekő epeműtét
2017. márc. 12. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Anyósom volt tavaly nyáron. Neki végül lézerezték csak pedig hatalmas köve volt, eredménytelenül 3x, csak nőtt neki. Nem fektették be, megcsinálták és mehetett haza. Vegyes az osztály, vannak kedves nővérek és vannak lekezelők, én több osztályon voltam már, pillanatfüggő. Király doktort nem ajánlom, pajzsmirigynél a felét nem vette ki annak amit kellett volna és szidta a kezelőorvosom is, hogy így másodszorra is mennem kellett máshová... Csúnyán, hegesen gyógyult ráadásul.

Végül pesten csináltatta meg anyósom, ott egy napra benntartották 2x és végleg eltűnt neki.

2017. márc. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál!
2017. márc. 14. 07:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Lányomnak 2 éve-16 évesen- volt laparoszkópiás epekő műtéte. 3 napot volt benn. Fájdalmas, mivel vágnak, még akkor is, ha a laparoszkópia miatt csak pici lukakat (asszem 3-4 kis vágás).Utána 2 napog egy cső lóg ki a hasadból, abban gyűlik össsze a vér és egyéb váladék .Az azért elég fájdalmas. Otthon hetekig diétáznod kell, és apránként kitapasztalnod, hogy mit tudsz megemészteni, illetve mit nem tolerál a szervezeted(nagyon lassan kell magad az ételekhez hozzászoktatnod, ez fontos!).Sokan küszködnek a műtét után állandó hasmenbéssel (sajnos a lányom is közéjük tartozik).
2017. márc. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak is köszönöm a teljeskörű választ!

A rövid korházi tartózkodás viszonylag megnyugtató, a fájdalmakkal számoltam, félek is tőle.

Az utána fellépő hasmenésre nincs valami gyógymód? Meg kell tanulnom együtt élni vele? A lanyod fogy is tőle? ( Nem örülnék neki, mivel így is 50kg vagyok.. )


Köszönöm!

2017. márc. 15. 07:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogyni nem fogy, csak eléggé megkeseríti a mindennapjait Rendszeresen Immodiumot szed...Nem igazán van rá megoldás..
2017. márc. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!