Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicák apja bánthatja a...

A kiscicák apja bánthatja a kiscicákat?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 23. 21:35
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%

Sajnos igen

Nekem eddigi èletem sorá össuesen 6 kiscicam volt ami nallunk szuletett ebbol 1 az ami itt van meg a tobbit vagy elvitte vagy otthagyta kivegezve.😥😭😭

Nagyon sajnalom azokat a cicakat

Bocsi a helyesirasert

2017. ápr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
igen a bakmacska szereti megolni oket de az anyamacska altalaban megvedi oket, a mi anyamacskank barmelyik macskat elveri amelyik a kozelukbe megy, es dori biztonsagos helyre kene oket tenni akkor nem vinne el oket a bakmacska.
2017. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Oh 😲 akkor behozom őket a házba ott biztonságban vannak a kicsik 😃
2017. ápr. 23. 22:17
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
ha odakint nem tudod oket biztonsagba helyezni akkor tenyleg jobb lesz ha inkabb beviszed oket, most szulettek am?? a mieink 1 honaposak nagyon aranyosak bar van koztuk olyan amelyik nem szereti ha felemelik.
2017. ápr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen most születtek és ma nyílt ki a szemük 😊
2017. ápr. 23. 22:57
 6/14 A kérdező kommentje:
Vagyis már 2 hetesek és most nyílt ki a szemük XD
2017. ápr. 23. 22:58
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

A macskafajták hímje csak akkor bántja a kicsiket, ha nem az övé. Ez így van az oroszlántól kezdve a házi macskákig.

Ha viszont az övé a kicsik, legfeljebb kíváncsiságból megszimatolja őket (persze, ha a nőstény hagyja!)

Több évtizede tartok macskát, de még soha olyat nem láttam, hogy a bakmacska a saját kölykét bántotta volna.

Állítólag a legrosszabb esetben előfordulhat, hogy játszani akarván velük, akaratlanul megsérti valamelyik kiscicát,ilyesmiről hallottam....de sohasem szándékosan. Az én cicáimmal ez soha nem fordult elő, sőt... inkább azt mondanám,a kiscicák apja, ha nem is annyira, mind a cica mama, de inkább védelmezően viszonyult a kicsikhez.

2017. ápr. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha vannak kiscicák, akkor mindenképpen a házban csinálj nekik egy biztonságos helyet, az anyamacskával együtt legyenek bent inkább.

Kint rengeteg veszély érheti őket.És az anyának is hatalmas stressz , ha nem érzi őket biztonságban.

2017. ápr. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jol beszél a bakmacskás általában nem a saját apjuk, inkább más kandúrok bánthatják öket, vidd be őket a biztonság kedvélyért.
2017. ápr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%
És mit csinálsz a cicákkal? Az út szélére teszed őket, vagy ismeretlen embereknek adogatod oda? Vagy esetleg vödör vízbe fojtod őket, miután meguntad?
2017. ápr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!