Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nincs esetleg valakinek...

Nincs esetleg valakinek pesten gazdikereso parhetes (elsosorban) cirmos kiskandurja?

Figyelt kérdés
Tudom nem ide tartozik, de hetek ota keresek egy ilyen macskat es eddig meg nem sikerult beszereznem, pedig nagyon boldogga tenne.

2017. ápr. 23. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

"Párhetes" cicát nem szabad elhozni az anyjától. Legkorábban 8 hetesen lehet elválasztani, ha néhány hetes macskát keresel azért nem találtál mert olyat nem fognak adni.


Érdemes megnézni az apróhirdetési oldalakon, ilyenkor rengeteg hirdetés szokott fent lenni, hiszen jön a tavaszi fialási időszak, hemzsegni fognak a cicák.

2017. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hu! Megpeobalok kulturaltan valaszolni, de nem igerem h sikerul. Na ne mondd! Komolyan?! Tudom. Gyakorlott allattartonak merem magam mondani. Bar honnan is tudnad. Es bar tobbnyire igazad van, nem peldatlan, hogy mar 6 hetesen is odaadjak a cicat az uj gazdinak, de van ahol csak 12 hetesen. De kotekedhetsz, nem hiszem h a 8 het nem lehet = a "par het" megfogalmazassal. De azert koszonom a keretlen tanacsot, a kerdes nem ugy szolt, hogy " hany hetesen hozhatok el egy cicat az anyjatol?" vagy h "vajon miert nem talaltam meg cicust?" Innentol megkerek mindenkit, hogy a kerdesre reagaljon. Koszonom
2017. ápr. 23. 22:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia. Körbe néztem sajna nem találtam itt Pesten sehol. Illetve a noéba van egy kis cirmos, de van már rá gazdijelölt, ha találok linkelem.
2017. ápr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mit kell így felkapni a vizet az első válaszán. A párhetes kifejezésből én is arra gondoltam, hogy bőven kevesebb, mint 8 hetesre gondolsz. Meg az első is adott választ a kérdésre is, szóval lenyugodhatnál.

Én se találtam, de biztos tesznek majd fel ilyenkor tavasszal sokat, úgyhogy nézegesd, aztán csak lesz.

2017. ápr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Facebookon van egy cicamentők és gazdikeresők csoport, ott én múltkor láttam három anyamacskás hirdetést cirmos kiscicákkal. Akkor úgy írták pár héten belül vihetők, csak még picik voltak. Kiscica.hun is sok van, plusz apród.hu, ilyesmik. Meg a cicapro csoportba is írhatsz, hogy cirmos cicát keresel.


Azért a cirmos cica nem ritka, biztos találsz majd. Enyém is cirmos kislány, és amikor elhoztam, rajta kívül volt nyolc másik cirmos "eladósorban".

2017. ápr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De nemtudom, hogy fiú-e
2017. ápr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bakker. Ugyan azt találtam csak te elöbb linkelted a 18kerit akartam én is:) cuki
2017. ápr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem gyorsan hívd ha tettszik mert hamar le stoppolják.
2017. ápr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!