Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Még mindig nem "ürített" a...

Még mindig nem "ürített" a kiscicám, lehet baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tegnap délután hoztam el a kiscicamat előző gazdijától. 8 hetes kandúrka.

Evett tegnap csirkemellet ma pedig tonhalat és pici száraz tápot (beáztatva, de nem kedveli szóval csak pár szemet evett) is már de nem kakilt és nem vettem észre hogy pisilt volna.


Igaz még csak durván egy nap telt el mióta nálam van de már azért kellett volna nem?

Vigyem orvoshoz? Vagy ez normális mert új helyen van?


Köszönöm a választ, segítséget.


2017. ápr. 29. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
PRóbáld meg nedves törlövel a popsiját törölgetni, az általában beindítja. (Az anyamacska is ezért nyalogatja a kiscicák popsiját, és ez a reflex sokáig megmarad)
2017. ápr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Fogd kézbe, tartsd az almostál fölé, lógasd kicsit bele, hogy a mancsa elérje az almot, ösztönösen meg fogja kaparni. Tudni fogja, hol az a hely, ahol ezt intézni kell.

Nyilván a cica még "izgul" az új helyen, de amúgy nem lehet, hogy valahol pisilt, csak te nem tudsz róla? Azért az sok idő. Pisilnie kellett volna. Egyébként a macskák kiválóan visszatartják, és ha megnyugszik az új helyen, rengeteg produktum lesz.

2017. ápr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Pisilni lehet hogy pisilt de nem vettem észre. Meg nem is érzem :D


Ki fogom próbálni ezeket a javaslatokat köszönöm szépen mindkettőtöknek:)

Remélem csak izgul még és azért van ez.:)

2017. ápr. 29. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!