Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltünt egy nagyon szelíd...

Eltünt egy nagyon szelíd foltos ivartalanított nőstény cicám. Hol keressem?

Figyelt kérdés
1 túlságosan szelid cicáról van szó. Nyakörv volt rajta direkt ez miatt hogy lássák van gazdája. Sosem ment el, kinti benti cica. Tegnap este kikéreckedett, hajnalba mindíg jön. Ma nem jött:((( hol lehet? Mi történhetett?18.ker Bp.

2017. máj. 3. 14:30
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Lehet elhagyta nyakörvét. Mindenhol meg akarom nézni. Irjatok ilyeneket lécci

.

Köszi. Jaj bocsi, hogy hibásan írok kapkodok remegek.

2017. máj. 3. 15:19
 12/18 anonim ***** válasza:

Sajnos minden lehetséges, de az is lehet, hogy valamitől megijedt és elbújt valami lehetetlen helyre.

A cicák hajlamosak ijedség hatására sokkos állapotba kerülni és ameddig az nem oldódik, addig nem kerülnek elő.

Ha kertvárosi részen laksz, lehet, hogy valaki véletlenül bezárta a garázsába, sufnijába.

Gyerekek nem lehettek, mert gyerekek éjszaka nincsenek az utcán.

Én egyszer a kocsimban találtam meg a szomszéd macskáját, amit akkor már fél napja "sétáltattam"

Előzőleg a kapu előtt állt az autó, az ablak le volt húzva, a cica meg beszállt. Természetesen hazavittem, de van aki simán kidobja ilyenkor.

Okvetlenül írd meg, ha előkerül!!! ... és többet egy ilyen szelíd macsekot ne engedjetek ki felügyelet nélkül, különösen nem éjszakára!

Járhat arra kegyetlenkedő ember, vagy kóbor kutya ...

2017. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
nekem vannak kiscicaim kerdezo
2017. máj. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Meghalt;((((((((((((((((
2017. máj. 3. 16:10
 15/18 A kérdező kommentje:
Sosem ütöttek el egy cicát se még de öt igen. Mármint a környéken nem jelemzö a gázolásos halál. Elöbb mondta szomszéd. :'(((((
2017. máj. 3. 16:12
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem nem sikerül megnéznem a képet valamiért, de nem is arra lakom, tehát sokat segíteni nem tudnék, ha látnám se.

Lehet, hogy pont a nyakörv okozza a vesztét, mert beakad, fennakad valahol. (Két ilyen esetről is tudok)

Én biztos, hogy végigjárnék minden házat, utcát és teret abban a körben, ahol a cica mozogni szokott és hangosan hívnám a megszokott módon.

Fűtől-fától érdeklődnék, hogy nem láttak, hallottak valamit éjszaka, hajnalban, nem láttak elgázolt cicát és hasonlók.

Reméljük meglesz, majd írd meg!

2017. máj. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ó Istenem! Nagyon sajnálom !!!! :(
2017. máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom.:(
2017. máj. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!