Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudok a szomszéd...

Arnóczi István kérdése:

Hogyan tudok a szomszéd macskájától megszabadulni?

Figyelt kérdés

Nem elég, hogy a kutyakáját felzabálja, de ma is három rigófiókát gyilkolt le, tartok tőle, hogy a mezei nyulam, amely nemsokára kölykedzik nem tudja rendesen elrejteni előle a kisnyuszikat. Ja és az összes falat, ajtót és a kaktuszaimat hugyozza le állandóan.

Elegem van, a gazdája meg csak röhög az egészen.


2017. máj. 3. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Kérj kölcsön egy kutyát ami megkergeti, a természet erőviszonyai elrendezik a dolgot.
2017. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Vegyél egy légpuskát és ha meglátod a macskát lődd le.
2017. máj. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

Nem lehugyozza, hanem lespricceli, ami az ivartalanított kanmacskák sajátossága és a területüket jelölik be vele.

Iszonyat büdös, de a pisihez nincs köze és nem is onnan jön.

A nyuszit vidd be olyan helyre, ahol nem fér hozzá!


[link]

2017. máj. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mezei nyúl nem zárható be, mert elpusztul
2017. máj. 3. 17:50
 5/10 Platypus ***** válasza:
86%
Ne légpuskát vegyél, hanem vízipuskát. Egy életre szóló negatív élmény a macskának ha telibetalálod, mégse lesz tőle semmi komoly baja.
2017. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Bejeéentést tettem a környezetvédelmi hatóságnál, birtokvédelmet kértem a jegyzőtől, természetkárosítás miatt a rendőrségen feljelentést tettem.

Fényképekkel tudtam dokumentálni az eseteket.

Itt szeretném megjegyezni minden macskatulajdonosnak, hogy egy egy elpusztított védett madárnak nemcsak eszmei értéke van.

Valószínűleg dúvadnak fogják minősíteni a büdös dögöt.

2017. máj. 4. 07:28
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem, hogy bosszantó, van cicám, de szerintem a gazdi dolga lenne, hogy távol tartsa tőled, nem a tiéd. Én is egy slagot tudok javasolni, ha oldalba kapod egy jó nagy adag vízzel, rettentően zavarni fogja, de kárt nem teszel benne. Ne az állaton bosszuld meg a gazdája felelőtlenségét.
2017. máj. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Maximum a vizezős megoldás, de semmiképp se bántsd vagy hasonlók.nem tudsz macskabiztos hálót tetetni a nyuszik köré a kert bizonyos részén? Az egész kert kell nekik?
2017. máj. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mezei nyulak csak nagy területen tudnak megélni, nem tudok akkora területet lefedni, lehetetlen. Egy mezei nyúl piaci értéke 28000 Ft + áfa.
2017. máj. 26. 06:06
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

Minek is tartasz mezei nyulat fogságban?Ez is kínzásnak minősül.

De az is, hogy egy ártatlan cicát ki akarsz végeztetni, aki nem tehet semmiről. Ugyebár az ösztönei vezérlik, honnan is tudná, honnan lenne ahhoz esze, hogy a szomszédba ne menjen át?Ha tudná, nem állat lenne a neve.

Ne hagyj kint kutyakaját! Ha átmegy a kutyakajára, azt jelenti hogy éhes, nem kap enni.Nem inkább sajnálnod kéne???Elég kegyetlen valaki vagy.

2018. márc. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!