Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szomszéd egyik tyúkja át...

A szomszéd egyik tyúkja át dugta a fejét a kerítésünkön és a macskám nyakon harapta úgy, hogy megdöglött, és dühébe át hajította a döglött tyukot?

Figyelt kérdés
És követeli, hogy fizessem ki a kárát, nemet mondtam, mert az ő tyúkja dugta át a fejét és a cicám nem jár át hozzájuk, vagy ha még is sose bántotja öket, amúgy meg nem is láttam az esetet, ő mondta, hogy ott találta döglötten. Az is lehet nem az én macskám volt. Mit tegyek szerintetek? Ha netán kifizetném mennyibe kerül?

2017. ápr. 12. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha nem egy méregdrága fajtáról van szó, akkor kb 500 ft-tól indul, határ az a bizonyos csillagos ég.


Ha kijárós macskád van fifty-fifty hogy ő kapta el, de szerintem jobb a békesség, fizesd ki neki, még mielőtt megmérgezi a macskádat.

2017. ápr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ melyikőtök felelőssége az ottani kerítés. ha a tiéd és van rajta egy lyuk amin át tudja dugni a fejét, akkor nyugodtan mondhatjuk, hogy a te hibád, ellenkező esetben javítsa meg a kerítést és kész (így már az ő hibája).

Egyébként, ha nem sok, inkább fizesd ki, minthogy lemérgezze a macskádat. (Akkor már hiába mész át lekeverni neki egy k**anagyot, akkor is megdöglött a macska.)

2017. ápr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az ő kerítése, valami dísztyúk. Fehér bóbitás fehér láb dus tollakkal. Az mennyi kb? Nehogy átverjen
2017. ápr. 12. 16:57
 4/13 A kérdező kommentje:
És nem túl nagy. Tán selyem tyúk? Az kb mennyi? És az idáigi etetését is beleszámolva kb mennyi a reális?
2017. ápr. 12. 16:59
 5/13 A kérdező kommentje:
De igazatok van jobb a békesség, tényleg nem akarom, hogy megmérgezze a macskám. Mindjárt át szólok, hogy beszéljük meg. És köszi jó, hogy említetted a kerítés dolgot. Remélem már lehiggadt.
2017. ápr. 12. 17:25
 6/13 anonim ***** válasza:
20%
ne fizess mert igy csak behodolsz, inkabb kezdodjon a harc.
2017. ápr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Már fizettem 5ezret kért:/ a kerítést említettem neki. Lenyugodott.
2017. ápr. 12. 18:39
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne msemmi emberek vannak azért azt elmondom hogy az ilyen törpetyúkokat főleg amik a drágábbik fajtából vannak azokat megfelelő helyen kell tartani nemám csak úgy a kertben szabadjára felügyelet nélkül. Főleg ha ennyit kért egy darabért. És ha lecsapott rá egy ragadozómadár megölte de nem vitte el azt kivel fizetteti ki? És bármelyik kóbor macska kárát? Ha meg nem látta senki az esetet akkor ő akármit állíthat. Az ilyen értékes madaraknak megfelelő voilerben a helye ha ennyit ér a gazdája és akkor engedje ki őket ha legeltet és őrzi az állatot.

Egyébként a mi szomszédunk is ilyen hogy bármit az udvarukba fúj a szél azt átdugja meg átdobja a kerítésen hogy biztos innen való de az már nem számít hogy a kutyasz@rt meg hátradobja a kerítésük mögötti jelenleg üres telekre szanaszét :D Érdekes emberek vannak.

2017. ápr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
5 ezer? jól átvert akkor...
2017. ápr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A mocsadék:/ már ez van, de megmontam tartsa rendesen. Én több tyukot nem fizetek.
2017. ápr. 12. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!