Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 napja eltűnt a cicám és...

3 napja eltűnt a cicám és semmi hír nincs azóta sem róla😔Már fb megosztottuk, kiplakátoltuk, állatorvos rendelőben is. Szeretnék ötleteket kérni, hogy ki milyen módon kereste vagy találta meg az elveszett cicáját? 😔

Figyelt kérdés
Ő benti ivartalanított cica, idönként kijár de az éjszakát bent tölti mindig.

2017. máj. 8. 22:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Csak az emberek egy része hiszi, hogy a macska egy "valahova szokott" állat. De nem. Nekem a kandúrok tűnnek el sorra, ugye azok nagyobb területen mozognak, mennek a nőstény után, elüti őket az autó, vagy simán elhullanak, bármi lehet. Az ivartalanított macska is macska. És neki is szüksége van a térre. Eleve undorító, hogy bezárod a macskát. Pontosan úgy, mint a kutyák, a macskák is nagyon koszos, bolhás és férges állatok. (Szeretem a macskát - a ló és a hüllők után a kedvenceim -, de ettől függetlenül tisztában vagyok azzal, miféle borzalmak rejlenek a testükben és a testükön.) Mindegy, szerintem megdöglött a cirmi. Vegyetek újat és kész. Ez van, a világban ez milliárdszor megtörténik mindenféle állattal. Nőjj fel.
2017. máj. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Nem értek egyet az előttem szóló stílusával. "megdöglött"..."vegyetek újat és kész"...

Szerintem ez nem olyan helyzet, amit meg lehetne oldani ennyivel.

Kedves kérdező, nem akarlak elkeseríteni, lehet, hogy valóban azért nem megy haza, mert valami történt vele. De nem kell a legrosszabbra gondolni egyből!

Az én cicám is 3 napig volt távol, mindenhol kerestem, de nem találtam. Később kiderült, hogy egy magas fára felmászott, és nem tudott lejönni. Nagyon nehezen bírtuk onnan leszedni, de végül sikerült.

Nézz szét az utcátokban, esetleg neki is kedve támadt fára mászni.

Remélhetőleg hamar újra láthatjátok egymást, sok sikert, és ne add fel!

2017. máj. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a szomszéd garázsából került elő ( véletlenül bezárták)

Viszont sajnos a másik cicánk nem lett meg.

Remélem a tiéd megkerül!!!!!!

2017. máj. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt ismerősöm, akinek a macskája az egész nyáron távol volt, aztán nagy elgyötörten tért vissza, szóval a remény megmarad, de az is lehet hogy történt vele valami...
2017. máj. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%

Háát.. Benti cica, ez nem túl jó jel.


A mi cicáink kint laknak a kertben és mi erdő mellett lakunk, sokszor eltűnnek egy hétre - pont most jött meg kettő egy hét csavargás után - de volt már hogy 4-5 hétig nem jött haza valamelyik, már nem is számítottunk rá amikor hazajött. 3 nap után eszünkbe se jutna hogy baj lehet :)


Remélhetőleg a tiéd is csak világot lát kicsit.

2017. máj. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
A mi macskáink kint szabadon élnek, az egyik kanmacskánk rendszeresen túrázgat. Pl 4 napja jött haza egy 2 hónapos távollét után. A rekordja 4 hónap. A 4 hónapos eltűnés után ezért elég lefogyott de aztán hamar rendbejött aztán megint elment. Keresni nem szoktuk, úgyis annyi van belőlük mint a nyű, ha elkóborol akkor az az ő baja. De ha bent tartod a macskát akkor elég kis esélyt tartok arra hogy hazatér. Szóval lehetséges, de kicsi rá azbesély.
2017. máj. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Benti macsekoknak le szokták vágni a körmeit. Ha le lett vágva a kérdést kiíróé is, fára nem valószínű hogy felmegy.

Lakásban lévők nem igazán alkalmasak a kinti életre.

De talán nincs veszve semmi. Hiszen ha kint is szokott lenni, azért az " életképesebbek ".

2017. máj. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Az 1. válszoló dögölt volna meg inkább. Nem lenne kár a hozzá hasonlókért. Remélem megkerül a cica. Bevallom nem tudom teljesen átérezni a helyzetet, hiába van nekünk is 3 macskánk. Egyiksem kóborol el, pedig az enyém kandúr. Direkt szoba cica fajtát vettünk (2 maine coon és 1 ragdoll). Nyitott bejárati ajtó mellett is a szobában, a heverőn fekszenek mellettünk vagy játszanak a labdával. Boldogok a lakásban és eszük ágában sincs kint kóborolni szerencsére. Volt 2 falusi keverék cicánk régen, de egyiket elütötte az autó, a másikat egy kutya ketté harapta. Na ezek után eldöntöttük, hogy soha többé keverék macska, főleg nem kinti.
2017. máj. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Undorító vagy első válaszoló! Kérdező, előkerülhet még a cucad , bízzunk benne, hogy kis idő múlva hazatér! Mindenképpen írj, hogy mi történt!
2017. máj. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Mi macskánk is kiszökött a múlt héten kétszer is. Meg vam bolondulva tavasszal hiába ivartalan... Nagyon forgalmas helyen lakunk, szóval aggódtam rendesen... de hamar hazajött. Nyitvahagytam az ajtót, hogy be tudja nyomni.
2017. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!