Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mára reggelre megmérgezték a...

Remenybajnoka kérdése:

Mára reggelre megmérgezték a cicánkat. Mit tehetünk, hogy ne haljon meg?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul van szegény, nem tudom mit tegyek, nagyon megijedtem. Várom a válaszokat.

2017. máj. 10. 05:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Ez már ezerszer végigvitt vita. Vidd el orvoshoz vagy meghal. Hány éves vagy? Van veled valaki?
2017. máj. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Mégis mit kellene tenni vele? Nézegesd! Komolyan nem értem az ilyen embereket. Nem evidens, hogy ha rosszul vagy, te is orvoshoz mész?!
2017. máj. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Fogj egy marék borsot, azzal hintsd körbe. Ezután hangos kántálással a sámán dob hangjára (YouTube) indián szökdeléssel háromszor járd körbe! Esetleg szólhatsz a szomszédnak is. Ketten hatékonyabb.


De van egy ilyen modern úri huncutság, hogy állatorvos. Esetleg ha oda elviszed kú rva gyorsan akkor segíthet a dolgon!

2017. máj. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Most miért kell szegény gyereket bántani? Van elég baja. Sürgősségi állatorvos, kész. Nem szabad otthon kisérletezgetni.
2017. máj. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Remélem el tudtad vinni szegényt állatorvoshoz! Sajnálom szegényt , és neked is szörnyű érzés lehet :( én meg is őrülnék ha az enyémet megmérgezné valami szemétláda. Írj mindenképpen hogy hogy van. A Fb-n az egyik cicás csoportban minden napra jut minimum egy mérgezés :(
2017. máj. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A szüleidet nem érdekli a cica? Egyedül úgysem tudsz mit kezdeni vele.. pénz nélkül az állatorvos lesz*rja meg is dögölhet előtte az a baj.. sajnos ez így van ma.
2017. máj. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Sürgősen állatorvos kellene neki. Majd írj hogy mi lett a cicuval.
2017. máj. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Talán állatorvoshoz kéne vinni, nem ?! A mi cicáink pedig pont ezért bentiek. Pontosabban ezért is. Ennyit arról, hogy jobb a cicának a kertben.
2017. máj. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Vajon mit kell tenni ilyenkor? Rohanni a legközelebbi állatorvosi ügyeletre.
2017. máj. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%
Állatorvos, de lehetőleg egy állatkorházban, mert ott talán megvan az a felszerelés amivel meg tudják menteni a cicát/ diagnosztizálni tudják a pontos problémát.
2017. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!