Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy macskát lehet/kell fésülni...

Egy macskát lehet/kell fésülni? Mivel?

Figyelt kérdés

Keverék, utcai házi macskám van, mondhatni rövidszőrű (1-2cm). Nyáron és télen annyira feltűnően nem, de most a jóidővel el kezdett vedleni. Mindig ha kb. kétszer elhúzom rajta a kezem, már egy csomó szőrszál kijött. Próbálok ezen segíteni, de nyilván nem szeretném ha minden simi után több szőr lenne rajtam.

Lehet rajta segíteni fésüléssel? És ha igen milyen típusú fésű vagy kefe lenne alkalmas a feladatra? (Kép nagyon jól jönne)



2017. máj. 13. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze lehet fésülni őket és álltalába szeretik is.Egy sima fésű is jó,de lehet kapni állatoknak való keféket is.
2017. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Rövid fogú fém kefe.

Ilyen típusú, mint ez. Hát nekem sem Furminator van, mert nyolcezer Forint, nem tudom, miért, de így nézzen ki, amit veszel, ilyen rövid fogai legyenek.

[link]

A fressnapfben láttam kétezer Ft körül, ha jól emlékszem, mondjuk nem ma volt. Az enyémet egy outlet boltban vettem párszáz forintért, ugyanazt tudja. Fém legyen a foga. Sűrűn állnak a fogai. Van egy műanyagom mindenféle okos megoldással, de az nem kapaszkodik bele a szőrbe, pedig nagyon dizájnos.

2017. máj. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok, hogy kicsit konkrétabb legyek (csak fáradt vagyok), a Lidl outletjében vettem a fésűt. A Lidl-ben szoktak jó macskás cuccok lenni, jó áron. Túl gyakran nem járok, nem tudom, most épp van-e. A Pennyben is szoktak lenni ilyenek. Nyilván azon kívül, hogy állatfelszerelési webáruházak, meg boltok.
2017. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Karivalszoktam. Serenyen
2017. máj. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én furminator fésűvel szoktam, hetente egyszer. Ő szereti, és legalább nincs mindenhol szőr. A többi kefe amit vettem, nem ért semmit, ezért döntöttem úgy, hogy kipróbálom.
2017. máj. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gereblye, vasvilla. Praktikus eszkozok! :D
2017. máj. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!