Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskámat 2 hete ivartalanítot...

Macskámat 2 hete ivartalanították? A seb varrat be lett öltve, a héten kiszednék . Érzéstelenítéssel altatás helyett . Ez mennyire okozna gondot ha benne maradna a bőrében a cérna? Nem tenném ki ekkora kínnak a kockázatok miatt .

Figyelt kérdés
varrat kiszedés , bőrbe növés , kockázat , helyes lépés
2017. máj. 15. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kapott semmit varratszedéskor. Pár másodperc alatt kiszedték, meg sem érezte a macska. Én a helyedben elvinném!
2017. máj. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A varratokat ki kell szedni, nem maradhat ott. Viszont nem okoz neki fájdalmat, nemhogy altatni, érzésteleníteni sem kell. Csak félni fog, de fájni nem fog neki. 1 perc az egész.
2017. máj. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Érzéstelenítő nélkül szedik a varratot. Hívjad fel az állatorvost hogy milyen varratott alkalmazott. Feltehetőleg magától felszívódik, ami kívül van vagdosd le neki, de mielött neki látsz kérdezd meg erről az orvost. De vissza is viheted. Az a biztos.
2017. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az nem maradhat benne! Belőled nem szedtek még cérnát? Az nem fáj! Ne féltsd már tőle! Baja lesz a cérnától,ha benne marad.
2017. máj. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Császármetszés után nem éreztem a varratszedést,pecig elég nagy volt a vágás. Eleve átvágják az ideget is,érzéketlen a terület....nem is érzi. Nekem is érzéketlen volt legalább 6 hónapig. Még most se tökéletes.


Nagyon csúnya gyulladása lesz,ha bennemarad!!

2017. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Köszönöm a le nullázást.:) kb 20cicát vittem az elmúlt években ivartalanítatni. Nem húzzák ki a varratot a bőréből. Felszívodos varratot alkalmaznak mindenhol. Szóval nincs olyan, hogy a bőrében marad a CÉRNA. Mikor vissza visszük a cicát varratszedésre akkor ő a csomók alatt le vágdossa ami kb fél perc. Én már nem hordom egy ideje vissza, én is le tudom vágni ennyi cica után. Aki ujra le szeretne pontozni az előb legyen szives felhívni egy állatorvost csak a korrektség végett. Köszönöm.
2017. máj. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekünk pl kedves utolsó nem volt felszívódós, legalábbis a külső, és azt a doki vágta le majd szedte ki óvatosan. Otthon ne vagdossa már le senki, pláne, hogy nincs olyan ollója, ami nem árt a cicának ha megugrik (mert nem körömvágó ollóval vagdosnak ám a dokik).
2017. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kijött az orvosa és azt mondta ha izeg kap egy kis nyugtatót , de a vizsgálat kiderítette a macska pár napja kiszedte a gyógyult sebből profi módon ...
2017. máj. 20. 14:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Na látod, kár volt aggódnod :) A cicád megoldotta.
2017. máj. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egy hónapja kullancs fertőzés vitte el a régi kandúrt , a másik ritka fajta nőstény 1 hétre rá belehalt az ivartalanítási altatásba , ezért nem voltan nyugodt . A doktor nem kért semmit mert megviselte őt is a sorozatos elhullás .
2017. máj. 21. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!