Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem rég született 7 db kismacs...

Nem rég született 7 db kismacskánk, de mindenki a rokonok közül mondja hogy ássam el őket de nekem nincs szívem megtennem elég állatbarát vagyok mit lehet ne velük csinálni ha egy kicsit nagyobbak lesznek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 19. 21:46
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Én nem tudom most mi a bajod,én normálisan megkérdeztem hogy mi legyen velük,ivartalanítást mindenképpen fogom csak eddig nem volt rá lehetőségem,de ilyet írni hogy "te nyomorék" hát nem is tudom..egyeseknek tényleg nem kéne akkor írni ha normálisan nem tud válaszolni ennyi a véleményem
2017. máj. 20. 12:31
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem írtam olyan,h nyomorék..És a rokonaidra írtam ezeket.Ezt nem tudom szemrebbenés nélkül hagyni..
2017. máj. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

A kiscicákat 8 hetes koruk után ajándékozd szerető gazdiknak, anyjukat pedig ivartalanítsd.

Amúgy merre felé laksz? Mert lehet tudnék segíteni a gazdisodásban:)

2017. máj. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
szolnok megye -Kunhegyes
2017. máj. 20. 14:16
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nem engem kell csesztetni..Eléggé felhúzott ez a kérdés.Csak ém tartom felháborítónak a rokonok viselkedését??!"


Nem, nem csak te. Csak ezért a kérdező nem hibáztatható, mivel ő sem ért vele egyet. A rokonait meg nem válogathatja meg az ember, és nem mindenkinek vannak jó rokonai sajnos.


Egyébként lehet hogy nem rosszindulatúak, csak még maradi falusiak lehetnek, 20-30 éve falun még sajnos így "szabályozták", és nem értik azt ami ma van.

2017. máj. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
végre egy normális hozzá szóló,és pontosan ígyvan,maradiak sajnos más módszer nem létezik számukra
2017. máj. 20. 16:59
 17/21 A kérdező kommentje:
pedig én sajnos hiába magyarázok hogy meg lehet oldani szebben is
2017. máj. 20. 17:02
 18/21 anonim ***** válasza:

Remélem nem hagyod, hogy a rokonaid befolyásolják a döntésedet.

Az anyukát ivartalanítsd minél hamarabb, a kicsiknek pedig már most elkezdhetsz gazdit keresni. 8 hetes koruk után pedig már oda is adhatod őket a jelentkezőknek.

Ajánlom, hogy lépj kapcsolatba helyi állatvédő szervezetekkel vagy menhelyekkel, ők segíteni tudnak a gazdikeresésben.

Például: [link]

2017. máj. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Tudjátok mi az,hogy állatkínzás?Csak mellélesen megjegyzem,hogy ez bűncselekmény börtönbüntetés jár..Azért is megbüntetnek,ha rosszul tartod,nem adsz neki elég kaját.Szerinted mit kapnál egy ilyenért??Akárki feljelenthet,hogy elástál xy háziállatot és fizetned kell érte keményen.

A nagybátyám rossz körülmények közt tartotta a kutyát,a szomszéd felnyomta az állatvédőknél és bumm,el is vették tőle a kutyát.De hát az ilyen meg sem érdemli,hogy állatot tartson.Ez a 21.század,itt az állatoknak jogai vannak.

2017. máj. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nincs hozzá jogod,hogy elássad őket
2017. máj. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!