Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, hogy a macskám ne...

Mit tegyek, hogy a macskám ne viselkedjen így?

Figyelt kérdés
Van egy kis cirmos cicánk. Aranyos nagyon, csak szeret karmolászni, meg harapgálni. A simogatást se engedi, de már fél éve nálunk van.

2017. máj. 30. 06:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmit, a cicák ilyenek. Vagyis mindegyik külön egyéniség, és vannak ilyen cicák, akik nem kedvelik annyira a simogatást, inkább csak játszanának (harap, karmol). Ha durvul, akkor hagyd ott, ne játssz vele. Illetve ne kézzel játssz vele, hanem játékkal, amire vadászhat, haraphatja nyugodtan.

Ha még nincs, akkor ideje ivartalanítani is.

2017. máj. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az én szobamacskám is 6 hónapos és ugyan így viselkedik. Nálunk az vált be, hogy amikor megharapott akkor magára hagytam és elmentem tőle. Mostanára már kicsit javult, de szerintem teljesen nem fog leszokni róla :)
2017. máj. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!