Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor bocsájt meg a macskám?

Mikor bocsájt meg a macskám?

Figyelt kérdés
Tegnap elvittem oltatni hazahoztam és kiszaladt a kertbe azóta bújkál. Ha meglát már fut is. Eddig minden nap itt volt bent velem. Most meg aggódok mert kint nem tudom biztonságban. Van macskaajtó mikor nem figyeltem berúgott kajálni, de már szaladt is ki. Miért csinálja ezt? És Mikor nyugszik már meg?

2017. máj. 20. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Pár nap és ennyi .
2017. máj. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Ő úgy fogja fel hogy te valami figyelmetlenségből olyan helyre vitted ahol fájdalmat okoztak neki. És ezért bizalmatlan lett, azt gondolja hogy ez a figyelmetlenség máskor is előfordulhat veled. Nem tudja hogy ez gondoskodás volt. Várhatóan nem órák múlva múlik el ez az érzése.

"Hogy lehetett ez a gazdám ilyen agyatlan hogy megfogott, elvitt egy vad idegenhez aki a fenekembe szúrt egy tűt? Hát én nem hagyom még egyszer megfogni magam."

2017. máj. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívogasd, csalogasd a kedvenc kajájával. Az enyémek fürdetés után szokták becsapni a durcit. Pár szép szó, a kedvenc kajája, egy kis simi és megbocsájt a 'kegyetlenségért' :)
2017. máj. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3: ez jó ötlet, nekem most lesz majd macskám és azt terveztem (mivel kinti macskáról lesz benzinre szoktatva) belerakom egy lavorba és a tetejére hejezek valamit és megpróbálom megfürdetni😂 És akkor legalább soha többé nem kell, mert ugye benti macsek lesz. Csak remélem nem fog rám haragudni😂
2017. jún. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!