Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A purinának többféle macskaele...

A purinának többféle macskaeledel fajtája van? Hány féle?

Figyelt kérdés
Láttam olyat (meg használtam is) hogy Purina Felix, és láttam egyszer olyat is ami meg Purina Friskes. Akkor a Purina több fajtájú macskaeledelt árúsít? Még van más fajta is? Ha mindegyiket a Purina csinálja akkor mi a különbség köztük?

#macskaeledel #macska #Friskies #cica #Purina #Félix #purina felix #purina friskies
2017. máj. 30. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
A purina gyártja(vagyis a nestle) a friskiest,a cat chow-t,a pro plant,a darlingot,a purina one szárazeledeleket.Nedvesből a felixet ès a gourmetet. A különbség az összetételükben ès a minősègükben van. Az olcsóbbak mint a darling ès friskies minősègileg gyengék teli vannak ízfokozóval és színezékkel a hústartalmuk pedig alacsony,tehát nem jó tápok. A purina one, a cat chow, és a pro plan már jobb minőségű de ezek sem premium tápok.
2017. máj. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a Félix jó a kb.: szinte 1 éves cicámnak? Amikor vettem neki egyszer, nagyon szerette.
2017. máj. 31. 15:38
 3/5 anonim ***** válasza:
7%
A Purina (vagyis Nestlé) által gyártott tápok mind a silány kategóriába tartoznak, egyedül a Pro Plan és a Purina One elfogadható. A többi pl Friskies, Darling, Felix, egyik se minőségi. Hús alig van bennük (a macska ragadozó ugyebár) és tele vannak színezékkel, ízfokozóval.
2017. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem teljesen igaz... A többi félét még nem használtam, de a felixet igen, és legalább is abban a fajtában (lazacos)szinte csak száraz hús volt. Tehát én úgy láttam hogy azért jó húsos a Felix. Lehet hogy nincs igazam. ???
2017. jún. 5. 11:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Összetételt kéne tudni hozzá :)
2017. jún. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!