Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám a három három hetes...

A macskám a három három hetes kölykéhez befogadott még két darab egy hetes kölyköt. Több lent. Kell tápszer?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van két macskám, mindkettő lefialt. A nagyobbiknak három kölyke van, igazi minta anya. A kisebbiknek kettő, nem nagyon gondozza őket, ma pocsolyába tette és magára hagyta a kicsinyeit. Bemutattam a két kicsit a nagyobb macskának, aki teljes mértékben elfogadta őket. Attól félek, hogy nem lesz elég teje, milyen tápszer kellene akkor nekik. A két kicsi akik most ugye a pótmamánál vannak, egy hetesek.

2017. máj. 31. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg elég lesz nekik is a teje. Alapvetően a kereslet határozza meg a kínálatot ez esetben is.

Az anyamacskát etesd jól. Ha a kicsik nem sírnak, akkor elég a teje.

2017. máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lesz elég teje.amúgy van direkt kismacskáknak tápszer mi az állatkereskedésből vettünk,egyszer meg rendeltünk.
2017. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
nem válasz a kérdésre, de szeretném felhívni az ivartalanítás fontosságát. Magyarországon 2-3 millió kóbor macska él. A felelős állattartás része, hogy ivartalaníttatjuk házi kedvencünk a felesleges szaporulat megelőzése érdekében. Ezzel esélyt adunk a menhelyeken és az utcán élő macskáknak is, hogy gazdihoz kerüljenek.
2017. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Utolsóval értek egyet. A francért nem ivartalanítanak egyesek. Teli van a menhely cicákkal. Mi is találtunk a kertünkben 3 kölyköt és egy halott anyát. A fekete kölyköt befogadtuk, mert az nem népszerű szín az ostoba babonás emberek számára. Utálom, ha valaki fogyó eszközként tekint a macskákra és hagyja őket szaporodni, mint a fene, mert úgyis sokat elüt az autó ... Elegem van, hogy kicsit sem engedhetem ki a benti cicákat a kifutóba, mert rögtön megjelenik valami bolhás, ivaros dög. Több felelősséggel kéne állatot tartani mindenkinek.
2017. jún. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

első két válaszoló : köszönöm a válaszaitokat!


Negyedik válaszoló : Kéthetente árok a menhelyre önkénteskedni(milyen jó volt mikor éppen nem volt macska ott), így tisztában vagyok a dolgokkal engem nem kell kioktatni ez ügyben. Az állatokat jobban szeretem mint az embereket, így nem tekintek rájuk fogyóeszközként. Jelenleg arra voltam kíváncsi, hogy kell-e tápszer, vagy jobb lesz úgy, ahogy most van.

2017. jún. 1. 16:32
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

Szereted öket de mégis szaporitasz, basszus!


De ne félj, nem lesz bajuk a kicsiknek :)

2017. jún. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Még a macskákat is szaporítod...

Vízbe kellett volna őket folytani újszülöttként. Legalább akkor nem halnak ki a madarak.

2017. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
7eske téged is vízbe kellett folytani, a hozzászólásod alapján elég nagy selejt lehetsz
2017. jún. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Megindokoltam a miértjét. De ha te támogatod a madarak kipusztulását, akkor téged se ártott volna vízbe foylytani.
2017. jún. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Avval, hogy lepontoztok, saját magatokat minősítitek! Büszke érzéssel tölt el engem, hogy mennyivel többet érek nálatok! :-)
2017. jún. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!