Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem bírok a macskával, állandó...

Nem bírok a macskával, állandóan nyávog, hogy a teraszra akar menni. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

A macskám napok óta nyávog, a teraszra akar menni, csak ezzel az a baj, hogy a 8.-on lakok és ugrál fel mindenre. Nem lehet behozni mert akkor hisztizik, nyávog kapar.

Nem lehet bírni vele. Mit lehet tenni? Sőt már a teraszon is nyávog.


2017. jún. 11. 08:00
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Az idegeimre megy a nyavogás, sose csinálta ezt elötte. 3 éves lesz pár nap múlva.

A szomszédok is szólni fognak.. Nem tudom mit csináljak vele

2017. jún. 11. 09:44
 12/21 anonim ***** válasza:
47%
en mar regota irom hogy egy macskat folyamatosan bent tartani allatkinzas, engem meg is lenullaznak a nyomik, de mast nem.
2017. jún. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha kiviszed, akkor nem nyávog? Ha a macska viselkedése hirtelen megváltozik, az mindenképp jelez valamit, csak elég nehéz megfejteni, hogy mit.
2017. jún. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
NEm változott meg valami a lakáson belül? Új tisztitószer? Új szőnyeg? Új ember?
2017. jún. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem változott semmi, igaz volt nálunk egy vendég aki kint volt a teraszon a cicával, de már elötte is szeretett kint lenni. Nem tudom mi ez a hirtelen változás. Tavaly a bent alvással voltunk így. 1 évig kint aludt az előszobában, majd egyik napról a másikra a szobába akart velem és akkor is állandóan nyávogott. Azóta ez megoldodott együtt alszunk :D de ez a teraszos dolog nem tudom, hogy fog. Mert ha nem ugrálna meg nyávogna ki engedném de így...
2017. jún. 11. 10:06
 16/21 anonim ***** válasza:

Én nem tudok szerelni hálót az erkélyre mert albérlet, és nem engedik, és magasföldszint, ezért a cica simán le tudna ugrani és kiszaladna a szemközti főútra.


Amit én szoktam, ha irritáló módon nyávog, hogy rárakom a hámot és a pórázt kikötöm a korláthoz. Így tud fel alá mászkálni, de ha ugrani akar, megtartja a hám. Egyébként túl sok mindent ő se akar, le szokott feküdni napozni, vagy bámulja a madarakat, amiket az ablakból nem lát jól.


Én folyamatosan szoktatom mindenhez, mert tervezem, hogy kertes házba költözök, és majd kinti benti cica lesz, de addig a városi forgatag közé biztosan nem fogom kiengedni.

2017. jún. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szerintem sétáltasd, kint kimozoghatja magát, felfedezheti a környéket. Eleinte valószínűleg szokatlan lesz neki a hám és le akarja magáról vakarni, de az 5-6. alkalommal már nem fogja érdekelni, hogy ráteszed. Ha beleengeded a fűbe és meglát egy bogarat úgyis az fogja lekötni a figyelmét.

Teraszra a macskaháló elég drága, de megéri. Vannak olcsóbb módszerek is, csirke háló vagy mezőgazdasági boltokban lehet kapni fém szúnyoghálót, ez is olcsóbb. Jobb beruházni erre, minthogy leugorjon a 8. emeletről!

2017. jún. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
44%
Ezért mondom mindig csak kertes házban szabad macskát tartani hogy a macska ki tudjon menni legalabb a kertbe vagy az udvarra mert ez igy alkatkinzas. Es a sok panelproli meg felhaborodik ha ezt megmondom nekik meg engem néznek hülyének, barmok.
2017. dec. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
44%
*állatkínzás
2017. dec. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Megoldodott, miota fazik a se×gge azota eszebe sincs kimenni, csak neha akkor meg feladom ra a ruhajat :)
2017. dec. 26. 22:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!