Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szedjem ki új macskámat...

Hogyan szedjem ki új macskámat a WC alól?

Figyelt kérdés
Tegnap hoztuk haza és este beszökött a WC alá, nem tudom mit csináljak vele.

2017. jún. 11. 09:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Milyen WC ala?

Bocsi, csak el se tudom képzelni

2017. jún. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 szántóvető ***** válasza:
sehogy,majd előgyün.tegyél neki kaját meg vizet,ne a budiból kelljen enni-inni neki.
2017. jún. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Milyen WC alá? Hogyan? Gondolom nyúlj be érte.
2017. jún. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A WC mögé bújt be csak nagyon furcsán.
2017. jún. 11. 09:42
 5/18 anonim válasza:
Hát fogd meg és vedd ki.
2017. jún. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Sehogan, hagyd békén.


Tegyél ki neki kaját, vizet, esetleg csak ücsörögj a fürdőben, hogy szokjon, de ne zavard.

Fél még, új neki a hely, furcsa minden szag, zaj, persze, hogy be van tojva. :)

2017. jún. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Legjobb, nem háborgatni.


Új helyen, elbújnak. A miénk, ágy alá bújt.

Nem kell piszkálni. Ahogy már írta válaszoló, legyen számára elérhető helyen enni- és innivaló. És, mivel lakásban/házban van: alomtálca, alom.

Ha nyugalom lesz, előmerészkedik. Az is lehet, hogy csak holnap eszik. Annyit, vagy többet is, kibír. És bizonyára, még néhány napig rejtőzködni fog.

Ha senki sem foglakozik vele, előbb-utóbb lassan felfedezi a környezetét. Eleinte, ha észreveszi, hogy észrevettétek, bizonyára újra elbújik.


A cicákhoz, mindenképp türelem kell. Inkább, csak együtt kell velük élni. Kitartó türelemmel lehet elérni, kiérdemelni, hogy közeledjenek, netán hozzátok bújjanak.


Nem alaptalan kolléganőmnek az a mondása, hogy aki egy kapcsolatban uralkodni szeret, az kutyát választ. Aki alkalmazkodó, az macskát.

2017. jún. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
az enyém két napig a szekrény mögött lakott... szóba se jött, hogy kibirjuk szedni onnan. Aztán előjött szép lassan. Hagyjál neki elöl ivóvizet, kaját. Stresszben van még szegény cicus, majd elmulik. Beszélj hozzá kedvesen néha.
2017. jún. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
kiabalj vele jo hangosan gyertek ki, csapkodj zorogj csinalj hatalmas zajt.
2017. jún. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Enyém is elbújt, amikor hazahoztam. De nekem csak addig tartott, amíg nem mutattam neki egy labdát, utána kb ragacs módjára rám tapadt és nem tágított a közelemből. Egy dbig még a nagy zajoktól félt és elbújt ugyanúgy, de most már nem nagyon zavarja semmi.
2017. jún. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!