Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől remeghetek a cicám...

Mitől remeghetek a cicám végtagjai?

Figyelt kérdés
5éves kis kandúrról van szó. Sosem volt még ilyen . Más tünete nincs azon kívül,hogy a megszokottnál többet alszik.
2010. máj. 18. 20:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
macskalábaid vannak?:O
2010. máj. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor remegnek a lábai amikor alszik?
2010. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nemcsak akkor. Olyankor még a hátánál is érzem hogy remeg annyira.Ha felállítom,hogy sétáljon,akkor is lefekszik.
2010. máj. 18. 21:06
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Egy ismerősöm macskájának húgyúti gyulladása volt, vagy mi a tök (a mienknek is volt, könnyen gyógyítható, csak időben kell orvoshoz vinni). No, az ő macskája akkor remegett így, mikor ez a gyíkja volt és már fájdalmai voltak. Meggyógyult mindkét jószág.
2010. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

A mi macskánknak amikor gyerek voltam volt ilyen betegsége. Nem akarlak elkeseríteni, de meghalt rövid időn belül. Ugyanolyan agyi betegsége volt valószínűleg, mint az embernél a Huntington szindróma.


Nagyon remélem, hogy nem ez a helyzet, nagy cicabarát vagyok, belepusztulnék, ha a mostani cicámmal történne valami.


Itt egy link, de ez az emberi betegségről szól. Vidd el állatorvoshoz, hogy ne csak találgatni kelljen.


[link]

2010. máj. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%

a leírás illik az epilepsziás kis romhamhoz. az én cicámnak is volt. minél hamarabb vidd el orvoshoz. az első kisrohamat után 1-2 nappal jött az első nagy roham. az első nagyrohamtól számítva élt 18 napot. el kellett altatni. önmagára és a környezetére is veszélyes volt. hatalmas fájdalmai voltak és a fájdalom enyhítése érdekéban (az agya fájt piszkosuk a rohamoktól) legyalult a hátsó lábain a körmöket... az egész lakás tiszta vér volt :S

szóval minél hamarabb vigyétek orvoshoz. és élete végéig tartó gyógyszerezésre lesz szüksége. és, ha lány a cica akkor nagyon figyeljetek rá amikor pete érése van, vagy amikor tüzel. a hormon háztartás változás könnyen kiválthat rohamot...

2010. máj. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Írhatunk mindenféle marhaságot, SÜRGŐSEN vidd el állatorvoshoz.

Előbb ez jutott volna eszedbe, mint itt kérdezősködni.

2010. máj. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%

09:50 a betegség amit leírtam (epilepszia)nem marhaság. nagyon komoly. és amit az elöttem író írt (Huntington szindróma) az is eléggé komoly dolog. Valósak, veszéjesek és általában altatással járnak! szóval fogd vissza magad te majom. bár abban igazad van, hogy a kérdezőnek inkább röktön álatorvoshoz kellett volna vinnie.

22:26

2010. máj. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
09:50-esnek... elfogom vinni ne aggódj,csak tudod az este kellős közepén nem éppen volt nyitva az állatorvosom
2010. máj. 19. 13:47
 10/15 anonim ***** válasza:

Aki majomnak hívott:ápoló vagyok, tudom mi az epilepszia., hallottam a Huntington-szindrómáról is regélni.Na most ennek a szegény macskának hány féle betegséget állapítottatok meg így látatlanba? Nem hiszem, hogy bármelyik állatorvos vállalkozna távdiagnózis felállítására.

Amilyen nagy tudós vagy, a GYIK-ben ben végeznél sérvműtétet.

Kérdező: állatorvoshoz vidd a szegény párát.

2010. máj. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!