Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 cm-es kapszulát hogy adok...

2 cm-es kapszulát hogy adok be macskának minden nap? Börviszketésre sebre kapta?

Figyelt kérdés
Ha kinyitom sárga por van benne gondolom keserü nem lehet semmibe beleszórni.egybe lehet nehezebb neki lenyelni .

2017. jún. 15. 10:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem véletlenül van kapszulában

"nyomd" le a torkán és kész. Ez a legegyszerűbb, leggyorsabb és legcélravezetőbb.

Vagy próbáld meg kajába rejteni. Bár az enyém a féreghajtót sem eszi meg, bármibe is rejtem...

2017. jún. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kérdés mennyire úszod meg karmolás nélkül:

Beleteszed a szájába, megfogod a fejét úgy, hogy ne tudja kihúzni, összecsukod a száját, kicsit felemeled a fejét, és simogasd a torkát. Kénytelen lesz ő lenyelni.

2017. jún. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen én is gondoltam párizsira vagy májkrémre.2 cm-es kapszula embernek is nagy nemhogy cicának.nehogy megakadjon a torkán attol félek.
2017. jún. 15. 11:22
 4/12 Kata-92 ***** válasza:
Nekem maine coonjaim vannak, minden nap kapnak calcium tablettát. Én úgy adom be nekik, hogy ketté töröm a kicsinek (12 hetes) a nagy 8 hónapos ő egybe kapja. Megfogom erősen a fejüket kinyitom a száját beteszem minél mélyebbre összecsukom a száját erősen, mert különben kilöki és maszírozom a torkát. Így is sokszor kiköpi, de akkor visszateszem és mindig lenyeli, ha kitartóan próbálkozom. Van egy fecskendőjük is, abba utána adok neki kis vizet, így meg se akadhat, mert ha megakadna, a víz leviszi.
2017. jún. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amikor gyógyszert kellett adnom a macskának, én porrá őröltem és összekevertem májkrémmel. Becsavartam egy törölközőbe, megfogtam a fejét, és belekentem a szájába, hogy kénytelen legyen nyalogatni. Nem egyszerre, hanem fokozatosan ilyen kis falatokban. Nem örült neki túlzottan, de így annyira nem volt neki trauma, mintha egy rohadt nagy tablettát nyomnék le a torkán. Azóta rájöttem, hogy a tonhalt bármilyen formában megeszi, és annak olyan erős a szaga, hogy elnyomja a gyógyszert, azt szenvedés nélkül is meg lehet etetni vele. Ezeket tudom javasolni.
2017. jún. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Kata-92 ***** válasza:
Én ha porrá örölöm neki ott hagyja. Még egy módszer, amit most csináltam sokszor, mert a kicsi beteg volt és csomó gyógyszert szefdett az az volt h vízet szívtam ki a fecskendővel táljába bele gyógyszereket ami tablettta porrá törtem beledobtam a többi csepp volt meg por azokat belekevertem felszívtam száját ki és belenyomtam. Nem lájkolta jobban mintha a szájába tömtem volna viszont az az egy igaz, hogy gyorsabban kész volt, nem köpte ki hatvanszor. Viszont a kajára szórás a leghumánusabb, ha úgy nem hagyja ott, enyémek nem eszik meg, ha bármit belekeverek.
2017. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Most az elsőt párizsiba rakva megette. remélem a többivel is sikerül :)
2017. jún. 15. 17:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a szőroldó pasztába nyomva bármilyen tabletta lement :D
2017. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi a kapszula neve?
2017. jún. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Charmaid
2017. jún. 16. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!