Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikorra születik meg az első...

Umaku kérdése:

Mikorra születik meg az első kiscica?

Figyelt kérdés

Kb fél 12-kor vettem észre hogy véres. Keresgéltem,de nem találtam kiscicát. Nem volt nagy a hasa,és az orvos mondta h egy kicsit érez a hasában. Sajnos ezt már csak a vérzés észrevétele után mondta. Azóta hazahoztuk és csak feküdt,szinte elaludt. Most (kb 2 perce) bement a szekrénybe. Nagyon aggódnom kellene?? Lehet nem tudja megszülni? Kinek mi a tapasztalata? (Perzsáról van szó)

Kérlek segítsetek...



2017. jún. 16. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézegesd, legyél mellette, ha ez nem zavarja, úgy könnyebben észreveszed ha baj van.
2017. jún. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi itt nem tudunk segíteni, csak az orvos. Már ha túléli. Aztán irány ivartalanítani, ha nem akarsz továbbra is a nősténymacska és a későbbi kicsik életével játszani, mint tapasztalatlan (bár gondolom jószándékú) szaporító.
2017. jún. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát használható választ nem nagyon kaptam,természetesen elvittem orvoshoz. Mostmár minden "rendben", és ki lett miskároltatva is.
2017. jún. 16. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!