Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az első párzáskor a kutya...

Az első párzáskor a kutya kölyök egészségesen születik mert egyesek mondják hogy nem igaz?

Figyelt kérdés

2012. máj. 13. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ennek nem sok értelme volt.
2012. máj. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 mantis religiosa ***** válasza:
Igen egészségesen fognak születni, hacsak nincs valamilyen örökletes betegségük, de ez fialás után hamar kiderül. Sokat számít az is, hogy az anyakutya hány éves, mert idősebb kutyáknál már lehetnek komplikációk. Az első fialásnál figyelj oda te is, mert előfordulhat, hogy az anya még tapasztalatlan
2012. máj. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az első tüzelést kevered az első párzással.

De ne szaporíts!

2012. máj. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól vettem ki, arra gondolsz, hogy egézséges kölykök születnek e a szuka első fialásánál. Ez sok mindentől függ: a kutya életkorától, a szülök és felmenőik mindőségétől, és annak a hozzáértésétől, aki pároztatja a kutyákat. De ilyen mondatfogalmazás mellett inkább hagyj mindent a tenyésztőkre.
2012. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A szuka kutya 1 éves és a kan pedig 2 éves
2012. máj. 14. 16:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő, főleg a szuka túl fiatal,a te pedig nem vagy jártas ebben, nem vagy hozzáértő sem, ne szaporíts, ivartalaníts! Mi lenne a célod egyáltalán?
2012. máj. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1 évessel semmiképp nem szabad almot lehozni. fajtától füffően 2-3 éves korban lehet elkezdeni tenyészteni.

De te csak szaporítanál, azt meg minek

2012. máj. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nekem nincs semi célom.de ha összeragadtak akkor nem fogom szét választani és bezárni sem tudom mert borit le mindent nem szeret bezárkozott helyen lenni és ezert kint van.
2012. máj. 15. 17:42
 9/11 A kérdező kommentje:
és amugy a faj rottweiler
2012. máj. 15. 17:43
 10/11 A kérdező kommentje:
és az az ivartalanitás az csak egy tüzelésre jó vagy egész életébe nem még fog tüzelni?
2012. máj. 15. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!