Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen megoldással lehet a...

Milyen megoldással lehet a cica orrába csepegtetni, ha nem hagyja? Még ketten sem tudjuk lefogni, hogy sikeres legyen. Tartós náthája van, nehezen veszi a levegőt.

Figyelt kérdés
2017. jún. 18. 15:40
 1/5 Kata-92 ***** válasza:
Ketten tudtok neki cseppenteni, nekem gyógyszereket kellett a szájába fecskendezni pár hete. Úgy csináltuk és ez egy jó módszer, hogy aki nem csepegteti az ölbe veszi a macskát úgy hogy függőlegesen áll az ölében és összefogja a két hátsó és a két melső lábát, aki pedig csepegtet egy kézzel megfogja a fejét erősen a másikkal pedig odatartja a csepegtetőt az orrához és csepegtet. ÍGy meg lehet oldani.
2017. jún. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Javasolnám, hogy csavard be egy törölközővel, fogd vele körbe a lábait. Nem fog tudni karmolni, rúgkapálni.
2017. jún. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Grabancfogással.
2017. jún. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem szemcseppezni kellett, az se volt egy könnyű menet. Én törölközőbe csavartam a macskát, egyik kézzel fogtam a fejét, másikkal tartottam a kis pipetta cuccot és úgy. Ha becsavarod, nem nagyon tud ellenállni. Ja és legyen valami jutalom utána.
2017. jún. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megragadod a grabancát (a nyakán lévö vastag bört) pict megemeled, attól elernyed (a mamacica is azt fogva viszi a kölykét, de felnött macskánál is megven még ez a "reflex"), és "mozdulatlanná" válik.
2017. jún. 20. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!