Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Milyen megoldással lehet a cica orrába csepegtetni, ha nem hagyja? Még ketten sem tudjuk lefogni, hogy sikeres legyen. Tartós náthája van, nehezen veszi a levegőt.

06-18 15:40  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Kata-92 nevű felhasználó válasza:

Ketten tudtok neki cseppenteni, nekem gyógyszereket kellett a szájába fecskendezni pár hete. Úgy csináltuk és ez egy jó módszer, hogy aki nem csepegteti az ölbe veszi a macskát úgy hogy függőlegesen áll az ölében és összefogja a két hátsó és a két melső lábát, aki pedig csepegtet egy kézzel megfogja a fejét erősen a másikkal pedig odatartja a csepegtetőt az orrához és csepegtet. ÍGy meg lehet oldani.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 06-18 16:35 Privát üzenet
Javasolnám, hogy csavard be egy törölközővel, fogd vele körbe a lábait. Nem fog tudni karmolni, rúgkapálni.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 06-18 16:50 Privát üzenet
Bruce Lee nevű felhasználó válasza:

Grabancfogással.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 06-18 17:05 Privát üzenet
Nekem szemcseppezni kellett, az se volt egy könnyű menet. Én törölközőbe csavartam a macskát, egyik kézzel fogtam a fejét, másikkal tartottam a kis pipetta cuccot és úgy. Ha becsavarod, nem nagyon tud ellenállni. Ja és legyen valami jutalom utána.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 06-19 11:22 Privát üzenet
Megragadod a grabancát (a nyakán lévö vastag bört) pict megemeled, attól elernyed (a mamacica is azt fogva viszi a kölykét, de felnött macskánál is megven még ez a "reflex"), és "mozdulatlanná" válik.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 06-20 05:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mik a feltételei egy cica panzió nyitásának?
Szőroldó pasztillából milyet javasoltok a cicának?
Mit tegyek az antiszoc kismacskával?
Mit csináljak ha a macskámat támadás érte és nem akar enni?
Ki tud cica panziót Zala megyében? A cicámat szeretném elhelyezni 3 hétre!
Miért csinálja ezt a cicánk?

Kérdések a Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu